Bendravimas tarp skirtingų lyčių


Bendravimo tarp skirtingų lyčių gerinimas. Priežastis , dėl kurių turėtų būti gerinamas tarpusavio bendravimas tarp skirtingų lyčių. Bendravimo tarp skirtingų lyčių gerinimo veiksmų planas. Veiksmai padedantys gerinti lyčių tarpusavio bendravimą. Kiekvienam veiksmui numatyti reikalingas priemones. Bendraujant su vyrų nekalbėti užuominomis. Bendraudami neįsakinėti vienas kitam. Vyrai ir moteris turėtų geriau išmokti išklausyti vienas kitą. Suprantamai vienas kitam išdėstyti savo poreikius. Pamėginti įsijausti į vyro ir moters vaidmenis skirtingose gyvenimiškose situacijose. Įvardinti konkretų laiką , kiek turi užtrukti kiekvienas veiksmas. Numatyti grėsmes bei galimybes , galinčias iškilti įgyvendinant šį planą. Numatykite pokyčius po šio plano įgyvendinimo. Pagrįskite galimus pokyčius argumentuojant , kokia ir kam nauda Pagerės santykiai tarpusavyje. Mažiau stresinių situacijų. Mokės išklausyti vienas kitą. Supras vienas kito atliekamus vaidmenis.


Svarbiausia skirtingoms lytims mokėti gražiai bendrauti, bet deja dažniausiai vyrai ir moterys nemoka bendrauti nekonfliktuodami, nes nesugebame vienas kito išklausyti, suprasti, išdėstyti savo poreikius. Mes moterys suprantam viską kitaip, vyrai dar kitaip. Nesutariame dažniausiai net dėl menkiausių smulkmenų, nesiklausome vienas kito, todėl ir kyla konfliktai bendravime, bet yra veiksmų, kurie padėtų pagerinti tarpusavio bendravimą tarp skirtingų lyčių.

1.1 Priežastis, dėl kurių turėtų būti gerinamas tarpusavio bendravimas tarp skirtingų lyčių:

Pamėginti įsijausti į vyro ir moters vaidmenis skirtingose gyvenimiškose situacijose

1.Bendraujant su vyrų nekalbėti užuominomis : Moterys kalba užuominomis ir metaforomis, o paskui stebisi, kad vyrai jų nesupranta, kad įvyktų šitas veiksmas moteris turi pasistengti be jokių užuominų aiškiai išdėstyti savo nuomonę, poreikius, kas jei nepatinka, koke yra problema, o nepradėti kalbėti užuominomis, nebaigus sakinio peršokti į antraeilius ar visai nereikšmingus dalykus. Todėl pasistenkite kalbėti trumpai, tačiau įtikinamai ir nuosekliai.

3. Vyrai ir moteris turėtų geriau išmokti išklausyti vienas kitą: norint pagerinti tarpusavio bendravimą turbūt niekas nepaprieštaraus, kad vyro ir moters santykiuose labai svarbu vienas kitą išklausyti, nes tik nuoširdžiai įsiklausant, ką artimas žmogus tau sako galima suprasti ko jis nori, tikisi, kaip jaučiasi. Todėl bendraujant reikia aktyviai klausytis, ką sako antra puse.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1128 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evaluna
  • Bendravimas tarp skirtingų lyčių
    10 - 1 balsai (-ų)
Bendravimas tarp skirtingų lyčių . (2017 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-tarp-skirtingu-lyciu.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 20:03
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo