Bendravimas Vokietijoje su vokiečiais


Vokieciu bendravimo ypatumai. Bendravimas su vokietijos. Mokslo baze vokieciu temos. Kaip bendrauti vokietijoj. Vokieciai atsargus. Kaip bendrauja vokieciai. Kaip bendrauti su vokieciu. Vokieciai bendravimas. Vokieciu bendravimas. Bendraujant su vokieciu.

Bendravimo ypatumai vokietijoje. Šiame darbe apibūdinsiu bendravimo ypatumus vokietijos kultūroje. Įvadas. Iš išorės mandagūs vokiečiai viduje yra atsargūs su svetimšaliais. Nekalbančiam vokiškai vokiečių kalba dažnai atrodo skambanti šiurkščiai. Vokiečiai yra įsitikinę, kad turinys svarbiau už stilių. Būtų protinga susirinkimo metu stabtelėti strateginiais. Žinokite, kad vokiečių humoras netaikomas kultūrai. Vokiečiai labai punktualūs. Formalumas, hierarchija ir statusas. Visuomet reikia luktelėti, kol vyksta supažindinimas. Konservatyvesnėse srityse ir tarp vyresnių vokiečių. Būdinga paspausti ranką. Dalykinio bendravimo stilius. Vokiečiai yra pakankamai santūrūs ir atvirai savo emocijų nereiškia. Kūno kalba mažai ką atskleidžia. Kalbėsena, emocijos ir žvilgsniai. Diskusijos su nepažįstamaisiais paprastai pradedamos santūriai. Moterys vokietijos verslo aplinkoje. Darbuotojų santykiai vokietijos darbovietėse yra oficialūs. Titulo „panelė“ vokiečiai nevartoja. Laukia, kol moteris pirmoji paduos ranką. Maistas ir gėrimai. Labai griežtai skiria profesionaliąją veiklą ir asmeninį gyvenimą. Komplimentai. Jaučiasi nejaukiai, kai jiems sakomi komplimentai. Formalūs ir neformalūs vokiečiai. Kultūra gali būti visiškai formali, bet tai nereiškia. Literatūra.
  • Kalbos kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 109 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių
  • Kolegija
  • Tomasssaz
  • Bendravimas Vokietijoje su vokiečiais
    9 - 3 balsai (-ų)
Bendravimas Vokietijoje su vokiečiais. (2013 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-vokietijoje-su-vokieciais.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:39
×