Bendravimo būdai ir stiliai


Bendravimo stiliai. Verbalinis bendravimas. Verbalinio bendravimo stiliai. Bendravimo testai. Neverbalinio bendravimo stiliai. Bendravimas su sunkiais zmonemis. Bendravimo styliai. Bendravimo stiliai referatas. Komunikavimo stiliai. Referatas bendravimo budai.

Įvadas. Bendravimas. Verbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Bendravimo stiliai. Bendravimas su sunkiais žmonėmis. Klausymasis. Išvados. Literatūros sąrašas. Bendravimas – suteikia mums galimybę pasireikšti, sužinoti begalę naudingos ar mus dominančios informacijos. Ne visada mūsų bendravimas yra vien žodžiai, sakiniai, didžiąją dalį informacijos sužinome vien iš pašnekovo kūno kalbos, jo gestų, veido išraiškos. Atsižvelgę į jo siunčiamus signalus nusprendžiame ar žmogus klausosi, ar jam įdomu, ar pritaria jūsų nuomonei. Bendraudami mes galime perduoti kitiems žmonėms tai, ką galvojame ar jaučiame, kokiais matome save ir mūsų aplinką. Mes turime būdų perteikti aplinkiniams savo požiūrį į juos, mūsų susidarytą nuomonę, susiformavusius vertinimus. Savo ruožtu iš kitų žmonių galite sužinoti apie tai, kaip mes patys atrodome iš šalies: ką kiti mano apie mus ir aplinkinį pasaulį. Tik bendraudami žmonės gali ugdyti kitus ir tobulinti save, mokyti ir mokytis, padėti kitiems ir ieškoti pagalbos bei paramos sau. Bendravimas – tai viena pagrindinių žmogaus vertybių t. Y. Tai ką žmonės laiko svarbiausiu ir labiausiai vertina.

Bendravimas – suteikia mums galimybę pasireik

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2010 m.
  • 15 puslapių (3359 žodžiai)
  • Indre
  • Bendravimo būdai ir stiliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Bendravimo būdai ir stiliai. (2010 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimo-budai-ir-stiliai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 01:57
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo