Bendravimo etiketas Dalyvavimas susirinkimuose


Bendravimo etiketas. Dalyvavimas susirinkimuose. Tikslas. Sužinoti, kokios pagrindinės susirinkimų etiketo taisyklės bei jas aptarti. Prieš einant į. Etiketo taisyklės, kurių privalu laikytis susirinkimuose. Nevėluokite Ateikite į susitikimą kiek anksčiau ir pasilikite bent porą minučių. Rankos paspaudimas Įvairiuose verslo susitikimuose keblumų gali kelti abejonių. Apsikeitimas vizitinėmis kortelėmis Vykstant į verslo susitikimus. Tinkamai. Nenusiaukite. Skamba juokingai? Tačiau kai kurie žmonės jaučiasi taip laisvai. Savo išskirtinumą ir polinkį į meditaciją, kūrybiškumą demonstruokite kitur. Kalbėkite taip, kad jus girdėtų Susirinkimų metu ypač svarbu kalbėti pakankamai garsiai tam. Išjunkite telefoną Dauguma žmonių susirinkimų metu laiko savo įjungtus mobiliuosius telefonus ant stalo. Niekada nekalbėkite telefonu prie kitų žmonių. Pasišalinkite ten, kur jūsų niekas negirdi. Valgykite tik gavus leidimą Nėra nieko blogo susirinkimų metu gerti kavą. Susitvarkykite Tikri profesionalai palieka susirinkimo vietą tokią. Nekartokite to, ką jau kažkas buvo pasakęs Jūs švaistote laiką ir kiekvienas supranta. Išvados. Prieš einant į susirinkimą reikia prisiminti elgesio taisykles. Naudoti šaltiniai.


Sužinoti, kokios pagrindinės susirinkimų etiketo taisyklės bei jas aptarti.

Prieš einant į svarbų susitikimą, svarbu susipažinti su etiketo taisyklėmis, kurios gali nulemti tolimesnę jūsų sėkmę jame.

Prieš einant į susirinkimą reikia prisiminti elgesio taisykles; Nepamirškite, jog svarbiausia susirinkime gerbti kitą.

  • MS PowerPoint 571 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (752 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gabriele
  • Bendravimo etiketas Dalyvavimas susirinkimuose
    10 - 2 balsai (-ų)
Bendravimo etiketas Dalyvavimas susirinkimuose. (2018 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimo-etiketas-dalyvavimas-susirinkimuose.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 19 d. 17:52
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!