Bendravimo ir elgesio kultūra jaunimo tarpe


Jaunimo elgesio kultura. Jaunimo bendravimo kultūra mokykloje laiškas. Jaunimo bendravimo kultūros mokykloje problemos. Jaunimo elgesio kultura internete. Jaunimo bendravimo temos. Jaunimo elgesio kultūra.. Jaunimo laiskai apie jaunimo elgesi ir kultura. Lietuviu elgesio kultura. Laiskas apie jaunimo elgesio kultura. Laiskas jaunimo kulturai.

Įvadas. Kultūringo žmogaus samprata. Jaunimo bendravimo ir elgesio kultūra. Veiksniai formuojantys bendravimo ir elgesio kultūrą jaunimo tarpe. Tiriamoji dalis. Statistinė analizė apie jaunimo požiūrį į elgsenos ir kalbos kultūrą. Išvados. Literatūra. „Priedas“.

Problema: kur jaunimas gali išmokti elgesio ir bendravimo kultūros: šeimoje, mokykloje, draugų rate; kas daugiausiai tam turi įtakos; kaip reikia auklėti jaunimą šeimose, ugdyti mokykloje, kokį pavyzdį rodyti, kad suformuoti jų tinkamą požiūrį, kad pastarasis nebūtų chamiškas, vulgarus, gerbtų vieni kitus ir t.t.

Objektas:

Bendravimo ir elgesio kultūra jaunimo tarpe

Tyrimo tikslas:

Nustatyti veiksnius formuojančius bendravimo ir elgesio kultūrą jaunimo tarpe.

Tyrimo uždaviniai:

1. Atlikti situacijos analizę apie jaunimo požiūrį į elgsenos ir kalbos kultūrą.

2. Išanalizuoti faktorius ir veiksnius, kurie įtakoja bendravimo ir elgesio kultūrą jaunimo tarpe.

  • Microsoft Word 82 KB
  • 2014 m.
  • 27 puslapiai (4068 žodžiai)
  • Universitetas
  • Basta
  • Bendravimo ir elgesio kultūra jaunimo tarpe
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendravimo ir elgesio kultūra jaunimo tarpe. (2014 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimo-ir-elgesio-kultura-jaunimo-tarpe.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 15:35
×