Bendravimo kultūra ir automobilizmo transporto priemonės JAV


Įvadas. Apie jav. Geografija. Kalbos. Religija. Laisvalaikis. Apranga. Bendravimas. Susipažindinimas. JAV gaminami automobiliai. Ford. Chrysler. Išvados. Literatūra.


Pasirinkta šalis: Šiam projektui atlikti pasirinkau Jungtinės Amerkos Valstijas (sutrumpintai JAV arba Jungtinės Valstijos) kuri yra valstybė Šiaurės Amerikoje. Šiame projekte detaliai aprašyta JAV geografiją, kokiomis kalbomis kalba šalies gyventojai, koks jų laisvaikis, kokie bendravimo ypatūmai, jų apranga ir gaminami automobiliai.

Darbo tikslas: Išanalizuoti bendravimo kultūrą ir automobilizmo transporto priemones JAV.

Jungtinėse Amerikos Valstijose gaminama labai daug pasaulinio lygio automobilių markių, tokių kaip Ford, Jeep, Chrysler, Cadillac, Chevrolet, Hummer, Lincoln, Pontiac, Tesla Motors ir kiti.

JAV kultūra iš esmės yra vienmatė: punktualumas svarbu tiek verslo pasaulyje, tiek asmeniniame gyvenime. Tačiau gyvenimas nėra griežtai reglamentuojamas ir propoguojamas laisvas gyvenimo stilius. Atskiriami asmeniniai bei profesiniai dalykai, pramogos ir darbas. Amerikiečiai šiuos elementus nesunkiai suderina, nes mano, jog nuo to gyvenimas esti tik įdomesnis ir geresnis. Tai stiprina amerikiečių tikėjimą tam tikru utopizmu, jog geras gyvenimas pasiekiamas daugumai ir tik sunkiai dirbant.

Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose yra puikiai išvystyta ir išpuoselėta automobilių gamybos bei eksplotacijos industricija. Žmonės unikalūs, mėgstantys bendrauti, optimistiškai žiūrintys į gyvenimą mylintys naujoves ir iššūkius. Bendraudami puikiai moka atskleisti save ir esa puikūs pašnekovai.

  • Psichologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 829 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1807 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Bendravimo kultūra ir automobilizmo transporto priemonės JAV
    10 - 2 balsai (-ų)
Bendravimo kultūra ir automobilizmo transporto priemonės JAV. (2016 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimo-kultura-ir-automobilizmo-transporto-priemones-jav.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:16
×