Bendravimo psichologija Kaip išmokti bendrauti?


Kaip ismokti bendravimo psichologijos. Kaip simokti bendrauti. Budai ismokti bendrauti. Kaip ismokti psichologijos. Bendravimo psichologijos ivadas.

Bendravimo psichologija. Įvadas. Kas yra bendravimo psichologija. Bendravimas - žmogaus vertybė. Bendravimo būdai. Kalbėjimas. Kaip mes suvokiame žmones. Bendravimas ir įvaizdis. Draugystė ir patrauklumas. Bendravimas viešose vietose. Bendravimas grupėse. Konfliktai. Kodėl bendrauti nesiseka ir kaip mokomasi bendravimo.

Kaip mokomasi bendrauti. Paprastai bendravimo įgūdžių mokomės ne mažiau kaip dvidešimt pirmųjų savo gyvenimo metų. Augdami ir toliau bandome kopijuoti, sėkmingai ar nesėkmingai, tiek savo bendraamžius, tiek suagusius. Taisyti savo bendravimo įgūdžius galime pirmiausiai analizuodami save ir savo elgesį, pažinti stipriąsias ir silpnąsias savo puses.Visuomet padeda naudinga informacija apie bendravimą - knygos, vadovėliai, populiarūs straipsniai. Reikšmingą paramą gali suteikti psichologas, tai nėra nieko neįprasto ar gėdingo. Jis gali paaiškinti daugelį mūsų kasdieninio gyvenimo faktų į kuriuos dar nebuvome atkreipę dėmesio.

  • Psichologija Aprašymas
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2373 žodžiai)
  • Agnė
  • Bendravimo psichologija Kaip išmokti bendrauti?
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendravimo psichologija Kaip išmokti bendrauti?. (2013 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimo-psichologija-kaip-ismokti-bendrauti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:52
×