Bendravimo psichologija komunikacijos proceso stebejimas ir analize


Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė. Komunikacijos proceso stebėjimas. Stebėjimo duomenų aprašymas ir analizė. Atkreipkite dėmesį, jog pokalbio tikslai gali būti. Komunikacijos proceso stebėjimo protokolas. Pagrindinė literatūra, naudotina rengiant darbą. Stebėjimo aprašymas ir analizė.

Laidos tikslas yra moterims parodyti, kad yra įvairių priemonių, įvairių metodų, kuriuos jos gali naudoti, kad būtų gražesnės. Kadangi stebėjau laidos vedėją, o jos tikslas buvo parodyti, kad tai yra veiksminga ir naudinga. Todėl ji viską mėgino ant savęs ar kartu darė su profesionalais. Todėl manau, jai užduotą laidos organizatorių tikslą pasiekti pavyko, nes ji sugeba sudominti. Visą informaciją suteikia jaukiuose aplinkose, ramiu balso tonu, kur reikia sugeba pajuokauti, kas yra būtina norint patraukti žmonių dėmesį. Buvo įdomu žiūrėti, nenuobodu. Iš jos laidų tikrai galima sužinoti daug naujų naudingų dalykų, pateikiama įdomiai žiūrovėms nauja informacija su pavyzdžiais apie kurią, manau, mažai kas žino. Žinoma, galbūt rezultatai būtų dar puikesni ir laidą žiūrėtų daugiau žmonių, jei ne vien daugiausiai kalbėtų apie moteris, o skirtų truputį laidos ir vyrams. Taip pat laida, galėtų trukti ilgiau. Tačiau laida pavyko sėkmingai, bent mane sudomino. Kiekvienai moteriai grožis yra aktualus, todėl rodydami populiarius dalykus, o tolabiau kaip juos veda žmogus, kuris yra iš anksčiau užsidėjęs gero žmogaus etiketę, tada žinoma, kad laukia pasisekimas.

  • Psichologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (1364 žodžiai)
  • Edita
  • Bendravimo psichologija komunikacijos proceso stebejimas ir analize
    10 - 2 balsai (-ų)
Bendravimo psichologija komunikacijos proceso stebejimas ir analize. (2014 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimo-psichologija-komunikacijos-proceso-stebejimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 15:02
×