Bendravimo psichologijos žinių pritaikymas gyvenime ir profesinėje srityje, esė


Bendravimo psichologijos žinių pritaikymas gyvenime ir profesinėje srityje, esė.


Bendravimas – tai tarpusavio sąveika tarp dviejų ar daugiau žmonių. Bendravimo būdų yra daug. Bendrauti mes galime su žmogumi susitikus akis į akį, susirašinėjant žinutėmis, taip pat galime bendrauti išsiųsdami laiškus, ar atvykus į darbo pokalbį. Bendraudami mes išreiškiame savo jausmus, požiūrį. Bendrauti mes galime dvejopai: verbaline komunikacija arba neverbaline komunikacija. Taigi aš išsakysiu savo nuomone apie šias komunikacijas, kaip mes jas pritaikome gyvenime bei profesinėje srityje bei kokios pasitaiko situacijos.

Kodėl mes iš viso bendraujame? Bendraudami mes galime patenkinti daugelį savo poreikių. Bendraudami mes galime dalintis savo jausmais, mintimis, savo patirtimi. Komunikuodami su aplinkiniais mes galime dalintis savo turima informacija ir žiniomis: kada kur koks autobusas važiuoja, kokie kelionių pasiūlymai atsirado, kokios sporto varžybos bus rodomos per televiziją, kokie filmai rodyt kino teatre, kokios politinės naujienos ir taip toliau. Taigi bendraudami mes įgauname daug informacijos ir žinių ir jomis galime dalintis su kitais žmonėmis.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (665 žodžiai)
  • Kolegija
  • Šarūnė
  • Bendravimo psichologijos žinių pritaikymas gyvenime ir profesinėje srityje, esė
    10 - 2 balsai (-ų)
Bendravimo psichologijos žinių pritaikymas gyvenime ir profesinėje srityje, esė. (2020 m. Liepos 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimo-psichologijos-ziniu-pritaikymas-gyvenime-ir-profesineje-srityje-ese.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 03:10
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo