Bendravimo socialiniame tinkle kalbos kultūros ypatumai skaidrės


Socialinis tinklas Internete. Socialinis tinklas Internete – interaktyvi interneto struktūra interneto svetainė vienijanti tam tikrą. Prastos rašybos priežastys. Internetas Kompiuteris nuo mažų dienų Vaizdo žaidimai Telefonai. Elektroninis šveplavimas. Elektroninio šveplavimo atsiradimo priežastis yra ta. Žodžių trumpinimas. Žmonės, bendraudami internetu, dažniausiai paaugliai. Barbarizmai. Barbarizmas – svetimybė, bendrinės kalbos normoms prieštaraujantis žodis. Pavyzdžiai. Žodžių trumpinimas Elektroninis šveplavimas Barbarizmai. Išvados ir apibendrinimas. Nuosekliai išnagrinėję kaikuriuos interneto platybių pavyzdžius galima teigti.


Internetas Kompiuteris nuo mažų dienų Vaizdo žaidimai Telefonai.

Elektroninio šveplavimo atsiradimo priežastis yra ta, kad anksčiau sukurti kompiuteriai ir kompiuterinė technika nebuvo pritaikyta Lietuvių kalbai, o buvo pritaikytą Anglų ar kokiai kitaip garsesniai elektronikos išradimais valstybei.

Žmonės, bendraudami internetu, dažniausiai paaugliai, naudoja labai jų tarpe paplitusį tokį dalyką kaip žodžių trumpinimas. Jie besirašinėdami vienas su kitu tiesiog parašo pusę, ar net neparašo pusės žodžio.

Nuosekliai išnagrinėję kaikuriuos interneto platybių pavyzdžius galima teigti, kad yra užsilikę daug skirtingų skolinių iš skirtingų kalbų. Kompiuterinės technologijos labai pažeidžia žmogaus raštingumą ir kalbos kultūrą.

  • MS PowerPoint 1001 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (262 žodžiai)
  • Kolegija
  • Maxlt
  • Bendravimo socialiniame tinkle kalbos kultūros ypatumai skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Bendravimo socialiniame tinkle kalbos kultūros ypatumai skaidrės. (2019 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimo-socialiniame-tinkle-kalbos-kulturos-ypatumai-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 19:11
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo