Bendrieji priešgaistrinės saugos reikalavimai


Bendrieji priešgaisrinės saugos reikalavimai. Įmonės (visų ten esančių objektų) priešgaisrinę saugą yra atsakingas darbdavys. Jis privalo. Įmonėje už priešgaisrinę saugą atsako darbdavio įsakymu paskirtas asmuo jis privalo. Kiekvienas įmonės darbuotojas privalo. Pastatai ir patalpos. Elektros įrenginiai. Gaisrų gesinimo įrenginiai ir priemonės. Gaisro gesinimo organizavimas. Ačiū už dėmesi.


Įmonės (visų ten esančių objektų) priešgaisrinę saugą yra atsakingas darbdavys. Jis privalo:.

Įmonėje už priešgaisrinę saugą atsako darbdavio įsakymu paskirtas asmuo; jis privalo:.

Visos XXX.įmonės patalpos ir įmonei priklausantys kiti pastatai turi būti tvarkingi. 2. Perėjos ir išėjimai turi būti neužkrauti, paruošti evakuoti, visos evakuacinės durys turi lengvai atsidaryti evakuacijos kryptimi; 2. Patalpų išplanavimą ir paskirti galima keisti tik pagal RSN reikalavimus; 3.Draudžiama laikyti suslėgtų dujų balionus, kitas pavojingas, sprogstamas ir degimo metu nuodingus produktus išsikirinančias medžiagas rūsiuose. 4. Patalpose turi būti pakabintos priešgaisrinės saugos instrukcijos. 5. Rūkyti leidžiama tik tam tikslui skirtose ir tinkamai įrengtose vietose. 6. Po laiptais, sanitarinėse – techninėse nišose draudžiama laikyti buitinės chemijos ir degias medžiagas. 7. Draudžiama naudotis atvira ugnimi degių medžiagų laikymo vietose. 8. Pastatuose ir rūsiuose įvairių komunikacijų vamzdynus draudžiama šildyti atvira ugnimi. 9. Patalpose turi būti pirminės gaisro gesinimo priemonės.

1. Įmonės elektros tinklai ir įrenginiai turi būti įrengiami ir eksploatuojami griežtai laikantis galiojančių taisyklių, norminių aktų bei instrukcijų reikalavimų. 2. Elektros tinklų ir elektros aparatūros gedimai, sukeliantys kibirkščiavimą, kabelių ir laidų kaitimą, šalinami nedelsiant. 3.Perėjimai prie elektros skydinių turi būti tvarkingi ir neužkrauti. Prie jų draudžiama laikyti degias medžiagas arčiau kaip 1m atstumu.

  • MS PowerPoint 230 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (906 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ilona
  • Bendrieji priešgaistrinės saugos reikalavimai
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendrieji priešgaistrinės saugos reikalavimai. (2017 m. Sausio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendrieji-priesgaistrines-saugos-reikalavimai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 06:16
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo