Bendroji nuosavybės teisė


Bendrosios nuosavybės teisė. Bendrosios nuosavybės teisės samprata , paskirtis ir rūšys. Straipsnis. Bendrosios nuosavybės teisės samprata ir subjektai. Straipsnis. Bendrosios nuosavybės teisės rūšys. Bendrosios dalinės nuosavybės teisė. Bendroji jungtinė nuosavybės teisė. Lygybė kad lygios dalys , bendroji dalinė nuosavybė. Bendrosios nuosavybės teisės įgijimas. Kilnojamų daiktų susijungimas. Daikto atsiradimas susijungus kilnojamiesiems daiktams. Sudarė naują daiktą. Kai savininkai nebuvo specialiai susitarę. Laikomas bendrąja daline nuosavybe. Straipsnis. Bendrosios nuosavybės teisės įgyvendinimas. Bendrosios nuosavybės teisės atribojimas nuo kitų institutų. Bendrosios nuosavybės teisės atribojimas nuo. Bendrosios nuosavybės teisinio santykio ypatumai. Bendrosios nuosavybės teisės įgyvendinimo ypatumai. Objektui gali skirti administratorių. Reikia turėti galvoje du nuosavybės teisės įgyvendinimo aspektus. Bendraturčio dalis nuosavybės teisėje Daiktas kaip visiems bendraturčiams priklausantis objektas. Bendraturčių teisės ir pareigos naudojantis bendrąja daline nuosavybe ir ją išlaikant. Straipsnis. Bendraturčių teisės ir pareigos naudojantis bendrąja daline nuosavybe ir ją išlaikant. Kiekvienas iš bendraturčių proporcingai savo daliai turi teisę į bendro daikto turto duodamas pajamas. Straipsnis. Bendraturčio teisė perleisti ar suvaržyti teises į bendrosios dalinės nuosavybės teise turimą savo dalį. Turi teisę perleisti kitam asmeniui nuosavybėn. Visą savo dalį ar dalies. Straipsnis. Pirmenybės teisė pirkti parduodamas dalis , esančias bendrąja nuosavybe. Bendrosios nuosavybės teisės pasibaigimas. Straipsnis. Bendrosios jungtinės sutuoktinių nuosavybės pabaigos pagrindai. Straipsnis. Išieškojimas iš bendrosios jungtinės nuosavybės.


Rūšiniais požymiais apibrėžtų daiktų sumaišymas (Pvz: kėdės, jos yra vienodos. Nesvarbu, gražinsi tą pačią lygiai pasiskolintą, ar tokią pat, bet ne tą,kur pasiskolinai.) arba turi lentų du asmenys ir pasistato kažką.

Akcininkai turi teisę tik į tas akcijas, o jeigu yra įmonės automobilis, tai jis nėra AKCININKŲ AUTOMOBILIS, jis yra būtent įmonės.

T.Y KOKIĄ TURI DALĮ, UŽ TOKIĄ JIS IR TURI MOKĖTI IR JUO NAUDOTIS.

Ck 4.76 STRP. Turi sutikti visi trys savininkai, bet kadangi yra du sutinkantys, o vienas ne – į teismą.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (2285 žodžiai)
  • Universitetas
  • Trinkūnaitė
  • Bendroji nuosavybės teisė
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendroji nuosavybės teisė. (2019 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendroji-nuosavybes-teise.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 17:51
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo