Bendroji pasiūlos ir paklausos pusiausvyra


Paklausa ir pasiula skaidres. Bendroji pasiula. Paklausa pasiula ekonomikos pusiausvyra. Bendroji pasiūla ir paklausa. Bendrosios paklausos ir bendrosios pasiulos pusiausvyra. Vartotojo elgena ekonomikoje skaidres. Paklausos ir pasiūlos pusiausvyra ppt. Bendroji pusiausvyra pasiulos i paklausos. Ekonomika pasiula ir paklausa skaidres. Skaidres apie paklausa.

Bendrosios paklausos ir bendrosios pasiūlos pusiausvyra trumpuoju ir ilguoju laikotarpiais. Paklausos ir pasiūlos šokai. Klasikinė savireguliacinė ekonomika ir jos įvertinimas. Ekonomikos pusiausvyra uždaroje privačioje ekonomikoje ir privačioje atviroje ekonomikoje.

Ad ir as nacionalinėje rinkoje turi tendenciją sutapti, kaip ir atskirų prekių paklausa ir pasiūla. Svarbūs to atitikimo mechanizmo elementai yra: kainų lygio, gamybos apimties ir prekių atsargų kitimas.

Jeigu, pvz. , bendrosios išlaidos ekonomikoje bus mažesnės už bnp, tai dalis jo bus nerealizuota, didės prekių atsargos, verslininkai mažins gamybos apimtį, iš dalies ir kainas, tuo pačiu ad ir as laipsniškai pasieks pusiausvyrą.

Jeigu bendrosios išlaidos bus didesnės už bnp, tai vyks atvirkštiniai procesai.

Tad galima teigti, kad bnp krypsta į bendrųjų išlaidų lygį ir tuo pačiu as orientuojasi į ad. Tokia bnp apimtis, kuri atitinka ad ir as sutapimą, vadinama pusiausvyros bnp.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 83 KB
  • m.
  • 44 puslapiai
  • Dominyka
  • Bendroji pasiūlos ir paklausos pusiausvyra
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendroji pasiūlos ir paklausos pusiausvyra. (2012 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendroji-pasiulos-ir-paklausos-pusiausvyra.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 09:47
×