Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos skaidrės


Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos. . Vokietija. Ateities transporto sistemos koncepcija. Pasaulio transporto sistemą sudaro. Bendri transporto plėtros klausimai. Oro ir geležinkelių transporto sąveika. Krovinių vežimai kelių transportu ir jų vieta Europoje. Teisinė sąveika. Vokietija. Geografija. Infrastruktūra. Viešasis transportas Berlyne. Išvados.

Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos. Vokietija.

Atskirų transporto rūšių dalis, vykdant krovininius pervežimus, Rytų Europos šalyse sudaro:.

9800 uostų 2000 dalyvauja tarptautiniame susiekime 15950 oro uostų 1020 tarptautiniai 1km2 žemės paviršiaus tenka 8,8 m. geležinkelio linijų 102m automobilių kelių 0,4m vidaus vandens kelių.

Šiuolaikinis visuomeninės gamybos procesas kelia ypatingos reikalavimus šalies ūkio ir gyventojų aprūpinimui transportu, pagrindiniai iš jų yra: Poreikių nustatymas atitikimo pagal erdvę ir laiką Transporto tinklo ir terminalų pralenkianti plėtra ir erdvinėracionalizacija „nuo durų iki durų“ Transporto negatyvaus poveikio lygio sumažinimas.

Visose šalyse augo jūrų ir kelių transportu vežimai. Mažėja plėtojimas geležinkelių transporto. Intensyviai techniškai tvarkomas geležinkelių transportas. Ypatingas dėmesys skiriamas energijos tiekimo transportui problemai. Sumažinti priklausomumą nuo naftos ir labiau ekonomiškai naudoti turimus energoišteklius.

Geležinkelių transporto galimybės vežant keleivius dar neišnaudotas didinant keleivių vežimų apimtis ir aptarnavimo kokybę. Nelauktas keleivių vežimų apimčių didėjimas kelių transportu tapo ekologinių problemų, kelių, vedančių į aerouostus, apkrovimo, didelių žemės plotų išnaudojimo automobilių keliams ir parkavimui priežastimi Aerouostai ir vietinė valdžia turi išsaugoti tą laiko išlošimą ant žemės, kurį aviakeleiviai gauna ore dėl didėjančio oro transporto susisiekimo greičio. Dėl šios priežasties ir pasikeitė oro transporto santykiai su geležinkelio transportu.

Specifinės kelių transportui charakteristikos: Kelių transportas yra vidaus ar netgi regioninis transportas; Kelių transportas yra pagrindinė transporto rūšis vežant krovinius trumpais atstumais; Vežimų dalis kelių transportu tarp regionų yra minimali, lyginant su vežimais ilgais atstumais; Krovinių vežimų kelių transportu paskirstymas tarp regionų Vakarų Europoje tiesiogiai priklauso nuo vežimų krovinių kainos ir vežimo atstumo.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 965 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (1076 žodžiai)
  • Saulyte94
  • Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos skaidrės
    10 - 9 balsai (-ų)
Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos skaidrės. (2014 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendrosios-transporto-rusiu-pletros-ir-saveikos-tendencijos-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:56
×