Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos


Įvadas. Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos. Ateities transporto sistemos koncepcija. Bendri transporto plėtros klausimai. Oro ir geležinkelių transporto sąveika. Krovinių vežimai kelių transportu ir jų vieta Europoje. Ryšys tarp ekonomikos ir transporto. Transporto rūšių sąveikos technologinių procesų klasifikavimas. Techninė sąveika. Technologinė sąveika. Informacinė sąveika. Teisinė sąveika. Ekonominė sąveika. Vokietija. Infrastruktūra. Keliai. Geležinkeliai. Oro uostai. Vandens transportas. Viešasis transportas Berlyne. Metro. Autobusai. Tramvajai. Greitieji traukiniai. Dviračiai. Aplinkos apsaugos zonos Vokietijoje. Turizmas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Daugelis Europos Sąjungos šalių jau dabar yra numačiusios savo transporto plėtros sistemas ne vieneriems metams į priekį.

Vienas iš didžiausių logistikos centrų Europos Sąjungoje yra Vokietija. Vokietija turi palankią geografinę padėtį, ji yra viena iš didžiausių ir ekonomiškai stipriausių Europos valstybių, kuri ribojasi su kitomis stipriomis valstybėmis, tai įtakoja efektyvų logistikos plėtojimąsi.

Šiame darbe yra aptarsime bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijas. Antroje dalyje yra aprašysime Vokietiją bei jos transporto sistemas.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 94 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (2897 žodžiai)
  • Saulyte94
  • Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos
    10 - 4 balsai (-ų)
Bendrosios transporto rūšių plėtros ir sąveikos tendencijos. (2014 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendrosios-transporto-rusiu-pletros-ir-saveikos-tendencijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:18
×