Bendrovės transportavimo valdymo analizė


Profesinės veiklos sričių, profesinių kompetencijų ir studijų programos tikslų, įgyvendinamų baigiamajame darbe, sąrašas. Santrauka. Įvadas. Uab „X“ veiklos ir informacinių šaltinių apžvalga. Transportavimo valdymo metodologinė analizė. Organizacijos sistemos ir valdymo proceso teorinė apžvalga. Transportavimo veiklos planavimas. Transporto rūšies parinkimas. Transportavimo veiklos maršrutizavimas ir optimizavimas. Transportavimo veiklos organizavimas. Krovinių transportinis įpakavimas ir markiravimas. Krovinių transportinių padėklų sudarymas. Krovinių gabenimo tarifų nustatymas (skaičiavimas). Dokumentacijos paruošimas. Vadovavimo transportavimo veiklai metodologinė analizė. Transportavimo veiklos kontrolės metodologinė analizė. Uab „X“ transportavimo valdymo analizė. Uab „X“ organizacijos sistemos ir valdymo proceso analizė. Uab „X“ transportavimo veiklos planavimas. Transporto rūšies parinkimas. Transportavimo veiklos maršrutizavimas ir optimizavimas. Uab „X“ transportavimo veiklos organizavimas. Krovinių transportinis įpakavimas ir markiravimas. Krovinių transportinių padėklų sudarymas. Krovinių gabenimo tarifų nustatymas (skaičiavimas). Dokumentacijos paruošimas. Uab „X“ vadovavimo transportavimo veiklai analizė. Uab „X“ transportavimo veiklos kontrolės analizė. Išvados ir pasiūlymai. Žodynas. Literatūros sąrašas. Internetinės prieigos. Priedų sąrašas.

Temos aktualumas: vienas svarbiausių logistinių procesų elementų yra užtikrinti produktų judėjimą iš gamybos vietų į vartojimo vietas. Transportavimas suteikia produkcijai vietos ir laiko vertę. Transportavimo veikla reiškia produktų judėjimo valdymą ir apima tokius komponentus, kaip transporto rūšies (oru, keliais, geležinkeliais, vandeniu), transporto priemonės pasirinkimą, maršruto nustatymą, vietinių ar tarptautinių transporto įstatymų laikymąsi, konkretaus vežėjo pasirinkimą.

Transportavimas, bei transporto – ekspedicinės įmonės yra viena strategiškai svarbiausių grandžių tarp gamintojo ir vartotojo, ne tik privačiame, bet ir valstybiniame verslo sektoriuje. Taigi tokios įmonės užima labai svarbią vietą šalies vidaus ir tarptautiniame verslo sektoriuose. Transportavimo išlaidos tarp kitų logistinių išlaidų dažnai turi didžiausią lyginamąjį svorį, todėl šiai veiklos rūšiai turi būti skiriama daugiausia dėmesio. Šiame baigiamajame darbe bus nagrinėjama vienos stambiausios Lietuvos transporto – ekspedicinės įmonės, dukterinė įmonė, o tiksliau jos transportavimo veikla.

Darbo objektas: UAB „X“ transportavimo valdymas.

Darbo tikslas – išanalizuoti UAB „X“ transportavimo veiklą, jos valdymą ir jos sudėtinius komponentus.

Darbo uždaviniai:

1.Nustatyti ir išanalizuoti pagrindinius transportavimo proceso sudėtinius elementus.

2.Išanalizuoti krovinių transportavimo organizavimą.

3.Nustatyti transportavimo valdymo tobulinimo būdus.

Darbo metodai: literatūros analizė; įmonės dokumentų bei kitų duomenų analizė.

Mano baigiamasis darbas susidės iš dviejų pagrindinių dalių – metodologinės ir praktinės. Savo darbo metodologinėje dalyje remdamasis literatūros šaltiniais analizuosiu transportavimo valdymą, bei įvertinsiu teigiamas ir neigiamas jo, bei atskirų jo elementų, puses. Savo darbe įvertinsiu svarbiausius veiksnius, kurie įtakoja krovinio pervežimo kainą. Praktinėje dalyje atliksiu konkrečios Lietuvos transporto - ekspedicinės įmonės transportavimo valdymo analizę, remdamasis įmonės pateiktais duomenimis.

  • Microsoft Word 111 KB
  • 2015 m.
  • 53 puslapiai (15233 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Bendrovės transportavimo valdymo analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Bendrovės transportavimo valdymo analizė. (2015 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendroves-transportavimo-valdymo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 16:54
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo