Bendruomenės policija ESTIJA


Bendruomenės policija. estija. Apibrėžimas. Bendruomenės policija –. Vyrauja nuomonė, kad. Už viešosios tvarkos užtikrinimą atsakinga ne tik policija. Nusikaltimų prevencijos policija yra veikla nukreipta i nusikaltimų ir kitu pažeidimų prevencijos veiksniai. Estijos policija yra didelė vieša organizacija. ŠIAURĖS PREFEKTŪRA Plotas 10% Gyventojai 39% Nusikalstamumas 50 %. Policija suskirstyta į keturis teritorinius vienetus. Policiją sudaro keturi departamentai Pasienio apsaugos. Viešosios Policijos departamentas. Nusikaltimų prevencija Saugaus eismo. Veiksniai, įtakojantys pasitikėjimo augimą. Vidaus saugumo organizacijų. Naudota literatūra.

Bendruomenės policija – tai padalinys, kuris skatina ir kuria organizacines strategijas, kuriomis remiamasi siekiant sistemingai panaudoti partnerius bei tobulinti problemų sprendimo būdus, kad kuo skubiau ir efektyviau būtų sureaguota į tokias aplinkybes, dėl kurių atsiranda visuomenės saugumo užtikrinimo problemos, tokios kaip: nusikalstamumas, socialinė netvarka ir t.t.

Už viešosios tvarkos užtikrinimą atsakinga ne tik policija, bet ir pati bendruomenė. Tik glaudus ryšys tarp šių dviejų pozicijų gali užtikrinti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

Estijos policija yra didelė vieša organizacija. Policija teikia pirmenybę darbui bendruomenėje, patruliavimas ir eismo priežiūrai, kad apsaugotų žmones nuo eismo įvykių.

  • MS PowerPoint 144 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (292 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedrė
  • Bendruomenės policija ESTIJA
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Bendruomenės policija ESTIJA. (2015 m. Gegužės 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendruomenes-policija-estija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 17:15
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo