Bendruomenės policija


Bendruomenės policija- Kanada. Kanada. Bendruomenės policija. Pagrindinė mintis ta. Kaimynystės stebėjimo Programa. (Neighbourhood Watch Program). Apsaugokime vaikus nuo žalingos informacijos internete. Senjorų vadovas į saugumą. Saugūs vaikai gatvėje. Policijos savaitė. Kanados policijos asociacijos. Policijos pareigūnų skaičius. ( provincijose ir teritorijose ). Vidutinis valandinis darbo užmokestis policijos pareigūnams Kanadoje. Šaltiniai.

Kanda yra valstybė Šiaurės Amerikoje, kur vyrauja dvi valstybinės kalbos : prancūzų, anlgų ir gyvena virš 33 milijonų žmonių.Kanada padalinta į 10 provincijų, kur tankiau apgyvendinti pietiniai regionai ir tris didelias teritorijas , kurios turi mažiau teisių nei provincijos. Kanadoje, viešajame sektoriuje policijos pajėgos yra trijų lygių : savivaldybių, provincijų ir federalinės. Daugumai miestų buvo suteikta savivalda išlaikyti savo policijos pajėgas.

Tai Filosofinė ir organizacinė strategija, kuri skatina naują partnerystę tarp žmonių ir policijos. Jis remiasi prielaida, kad tiek policija ir bendruomenė turi dirbti kartu kaip lygiaverčiai partneriai identifikuoti, nustatyti prioritetus ir spręsti šiuolaikines problemas, pavyzdžiui : nusikaltimus, fizinį smurtą ir bendrą kaimynystės irimą. Tikslas yra pagerinti bendras gyvenimo kokybės sąlygas. Kanados Pareigūnai siekia valdyti sutrikimus, kontroliuoti nusikalstamumą, ir vykdyti tam tikrą tvarką, priežiūrą.Bendruomenė savo ruožtu, turėtų pranešti apie esmas problemas, kurios yra susijusios, informuoti, paremti. Tam tikra prasme, jie turėtų suteikti filtrą ir sutelkti policijos veiksmus. Policija turėtų reaguoti į piliečių susirūpinimą, per susitikimus, asmeniškai, arba telefonu.

Pagrindinė mintis ta, kad bendradarbiavimas tarp bendruomenės ir policijos gali pagerinti gyvenimo kokybę konkrečioje bendruomenėje. Kyla atsakomybė policijai greitai reaguoti į skubius poreikius, į darbą siekiama įtraukti ir suteikti bendruomenėms spręsti savo problemas. Policija taip pat įpareigojamas bendradarbiauti ir aktyviai bendradarbiauja su bendruomenėmis, siekiant spręsti bendruomenės problemas.

  • Sauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 1741 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (649 žodžiai)
  • Jevgenija
  • Bendruomenės policija
    10 - 2 balsai (-ų)
Bendruomenės policija. (2014 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendruomenes-policija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 02:50
×