Benedikto slenksčiai pristatymas


Lietuvių skaidrės. Laura Sintija Černiauskaitė „Benedikto slenksčiai“. Darbo tikslai. Laura sintija černiauskaitė. Benedikto slenksčiai. Pagrindiniai veikėjai. Pagrindiai veikėjai. Knygos pavadinimas. Interviu.


Supažindinti su autore, jos kūryba ir biografija. Supažindinti su pačia knyga. Aptarti pagrindinius veikėjus. Išsiaiškinti knygos pavadinimą. Atpasakoti knygos turinį.

Valerija Trijonytė (motina) - ji Benučiu rūpinosi iš pareigos, nebuvo tokia gera motina, kokia buvo močiutė, nuolatos vesdavosi į namus savo "vyrus", kiekvieną kartą atėjus kazžkuriam iš vyrų, ji Benutį uždarydavo kambaryje. Tačiau Benutis turėjo nemažai gerų prisiminimų apie ją. Močiutė - myliausias Benučio vaikystės žmogus, lyg atsiminimas. Buvo be galo mylinti ir globojanti. Tėvas- nors jis ir nebuvo tikrasis Benučio tėvas, vaiką priimė ir augino kaip sava, duodamas jam viską ką tik galėjo. Tėtis buvo vienintelis Benučio žmogus, kurį jis mylėjo iš tikrųjų, todėl dėl jo stengdavos ir rūpinos. Tėvas sugebėjo parodyti Benediktui tikrąjį gyvenimą, atskleidė gamtos grožį bei meilę.

Mišutis - buvo Benučio kambariokas, nuolat mikčiojo, eidavo kartu parūkyti. Damulytė - jaunoji anglų kalbos mokytoja, buvo simpatiška, smulkutė moteris Benedikto akimis, nuolat jam padėdavo, muzikos srityje ypatingai jį palaikė kartu su direktore. Svieta - pirmoji Benedikto moteris, sugulovė ir artima draugė, su kuria jis praleido daug laiko. Virgilijus Vanagas - buvo neaukštas, smulkus, neįsimintino veido, tačiau paprastas ir geros širdies žmogus, su Benediktu bendraujantis nuoširdžiai. Per trumpą laiką tapo artimi draugai. Taip pat muzikavo ir grojo smuiku, tačiau mirė nuo sumušimų.

Morta - jauna mergina, pasiaukojusi tėvui, geros širdies, suprantinga ir mylinti tėvą.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • 2014 m.
  • Lietuvaite
  • 18 puslapių (1105 žodžiai)
  • Lietuvių skaidrės
  • MS PowerPoint 3723 KB
  • Benedikto slenksčiai pristatymas
    10 - 5 balsai (-ų)
Benedikto slenksčiai pristatymas. (2014 m. Vasario 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/benedikto-slenksciai-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 03:58