Berlyno istorija


Miestas ir Istorija Prūsijos. Miestas ir Istorija. Berlynas – Vokietijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Berlynas yra svarbus. Įkūrimas ir viduramžiai Cölln miestas. Naujieji laikai. Trisdešimtmetis karas nuo 1618 iki 1648 m. Prūsijos ir Vokietijos imperija. Susikūrus Prūsijos karalystei, 1701 m. Vokietijos padalinimas ir suvienijimas. Po Antrojo Pasaulinio karo Berlynas, kaip ir Vokietija, buvo padalintas į keturis sektorius. Pavadinimo Kilmė. Berlyno pavadinimas neturi nieko bendro su lokiu (vok. Politinė sistema. Pirmasis Vokietijos Bundestagas po susijungimo, 1991 m. Miestų partnerystė. Šalys, su kuriomis Berlynas yra pradėjęs partnerystės ryšius   JAV (1967)  Prancūzija (1987)  Ispanija. Berlyno suskirstymas. Berlynas yra suskirstytas į 12 rajonų, kurie dar suskirstyti į 95 dalis. Kultūra ir miesto įžymybės. Teatrai, orkestrai, chorai, muziejai Berlynas yra laikomas vienu iš reikšmingiausių politinių ir kultūrinių centrų. Muziejai. Berlyne yra įsikūrę. Atvykę į salą aplankysite Pergamo, Senąjį Altes, Egipto ir Bodės muziejų. Salos muziejai. Renginiai. Kasmet mieste vyksta įvairūs renginiai Literatūros festivalis (vok. Sportas. M. Vyko XI vasaros olimpinės žaidynės. Turizmas. Po Londono, Paryžiaus ir Romos, Berlynas yra mėgstamiausias turistų lankomas miestas Europoje. Berlynas – stambus Vokietijos transporto mazgas. Turizmas („Televizijos bokštas“Berlyno Televizijos bokštas yra televizijos siūstuvas ir stebėjimo bokštas Vokietijos sostinėje Berlyne. TV Bokštas. Humboldoto Universitetas. Įkurtas 1809 m. Rugpjūčio 16 d. Iniciatorius Vilhelmas fon Humboldtas. Aleksandro aikštė. Aleksandro aikštė – dažnai turistų lankoma vieta. „Nulaužtas pirštas“. (Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche) Keizerio wilhelmo atminimo bažnyčia Tai vienas įdomiausių objektų. “Garsioji keizerio bažnyčia”. Gyventojai. Berlynas yra didžiausias Vokietijos miestas, kuriame2008 metais gyveno 3,4 mln.

Miestas ir Istorija Prūsijos ir Vokietijos imperija Vokietijos padalinimas ir suvienijimas Pavadinimo kilmė Politinė sistema Miestų partnerystė Berlyno suskirstymas Kultūra ir miesto įžymybės Turizmas Gyventojai Keletas fotografijų.

Berlynas yra suskirstytas į 12 rajonų, kurie dar suskirstyti į 95 dalis.

Berlyno Televizijos bokštas yra televizijos siūstuvas ir stebėjimo bokštas Vokietijos sostinėje Berlyne. Įsikūręs miesto centro, netoli Aleksandro aikštės, gatvių nemokamai Panoraminis pirmas Sūkiosios Berlyno Televizijos bokšto restoranas buvo pastatytas tarp 1965-1969 Vokietijos Demokratinėje Respublikoje. Originalus bokšto aukštis buvo 365 m Įdiegus naują antena 90 20. a. pasikeitė aukštis iki 368 metrų taip Berlyno Televizijos bokštas ketvirta aukščiausia Laisvai pastatomos struktūrą Europoje. Yra stebėjimo ir sukasi restoranas sferos centrą. Restoranas sukasi kas 20 minučių. Pradžioje susuktų kartą per valandą, tačiau norma buvo pirmasis zvojnásobená ir tada padidėjo trigubai. Keletas pėdų žemiau restoranas yra 204 metrų aukštyje, yra laikomasi. Nuo gero oro, kad pamatyti iki 42 km nuo bokšto atstumas. Yra du liftai, kurie nukelia jus į 40 sekundžių. Įdomu tai, kad praeityje buvo BerlynoTelevizijos bokšto komunistinės propagandos. Buvęs komunistų vyriausybė pareiškė, kad į bokštą, kuris viršija visas bažnyčios bokštai, iš užkariauja viduramžiais pažangos simbolis. Pabaigus, tačiau paaiškėjo, kad struktūros ir naudojamų medžiagų reiškia, kad ryškios saulės šviesa sukuria milžinišką bokštą ant rutulio aukso kryžių, kuris tapo krikščionių į Kristaus Bažnyčia Nesagraujamība simbolis.

  • MS PowerPoint 404 KB
  • 2016 m.
  • 29 puslapiai (1523 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Mantas
  • Berlyno istorija
    10 - 9 balsai (-ų)
Berlyno istorija. (2015 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/berlyno-istorija.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 23 d. 16:56
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!