Beržas. Referatas apie beržą


Informacija apie berza. Beržas lietuvių tautosakoje. Berzas tautosakoje. Apie beržus. Misles apie berza. Beržo panaudojimas. Informacija apie beržus. Eileraščiai apie berža. Referato pavyzdziai. Berzas lietuviu literaturoje.

Technologijų referatas. Įvadas. Medžiai. Beržas. Beržo tošis. Rūšys. Karpotasis beržas. Plaukuotasis beržas. Kuo naudingas beržas? Beržo panaudojimas ir gydomosios savybės. Beržai ir jų produktai. Tautosaka:. Pasaka. Eilėraštis. Mįslės. Patarlės ir priežodžiai. Išvados. Naudota informacija.

Mano referatas yra apie beržą - tai vienas dažniausių lietuvoje natūraliai augančių medžių. Medicinoje naudojamos dvi beržų rūsys: plaukuotasis beržas ir karpotasis beržas. Jis plačiai naudojamas įvairiose srityse ir taip pat turi gydomųjų savybių. Šiame darbe naudota dalykinė ir mokslinė informacija iš interneto bei knygų apie medžius. Darbo tikslai. Pateikti kuo daugiau informacijos apie vieną labiausiai paplitusių medžių lietuvoje – beržą. Nurodyti jo panaudojimo galimybės. Galimos gydomosios savybės. Pateikti keletą pavyzdžių, kaip beržas minimas lietuvių literatūroje ir tautosakoje. Apibendrinti darbą. Sužinojau daugiau informacijos apie beržą, jo rūšis, panaudojimą, gydomąsias savybes, galimus produktus ir kt. Įgijau patirties rašant referatą ieškant informacijos įvairiuose moksliniuose tinklapiuose bei bibliotekose.

Medžiai paplitę visuose žemynuose išskyrus antarktidą. Būna labai įvairaus dydžio, nuo vos kelių centimetrų aukščio žolinio gluosnio iki milžiniškos visžalės sekvojos, iškilusios aukštai į dangų tarsi dangoraižis. Bet apskritai medžiai yra aukščiausi žiediniai augalai, o miškais apaugę beveik 40 milijonų kvadratinių kilometrų žemės sausumos. Medžiai būna arba spygliuočiai, arba plačialapiai, tokie kaip ąžuolai ir bukai, kur taip vadinami dėl plačių plokščių lapų.

  • Microsoft Word 50 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (5487 žodžiai)
  • Mokykla
  • Judita
  • Beržas. Referatas apie beržą
    10 - 2 balsai (-ų)
Beržas. Referatas apie beržą. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/berzas-referatas-apie-berza.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 11:09
×