Bestuburis gyvūnas skaidrės


Bestuburis gyvūnas. Juodoji hesperija Lot. Erynnis tages. Juodosios hisperijos kūno bruožai. Vikšras žalios spalvos. Ant jo nugaros yra juodų taškų eilė. Gyvenimo būdas, vieta. Skraido gegužės – birželio mėn. Hesperija, jos įdomi savybė. Jie yra įdomūs tuom , kad nesiurbia nektaro. Gyvenamoji vieta. Gyvena daugelis iš jų dubysos regioniniame parke. Klausimai. Kuom man patiko šis gyvūnas? Gal yra kokiame nors miesto herbe. Atsakymai. Man patiko šis gyvūnas nes man nuo mažens patinka drugeliai. Juodosios hesperijos nuotraukos.

Vikšras žalios spalvos. Ant jo nugaros yra juodų taškų eilė, o šonuose geltona linija. Maitinasi liucernos, raženio ir kitų pupinių augalų lapais. Lėliukė tamsiai žalia. Užauga iki 2,5cm. Turi 6 kojas, ir 2 antenas, o jos kūno danga yra plono kailiuko sluoksnio.

Skraido gegužės – birželio mėn. sausose pamiškėse, prie miško keliukų, geležinkelio pylimų.  Maitinasi liucernos, raženio ir kitų pupinių augalų lapais.

  • MS PowerPoint 108 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (150 žodžiai)
  • Dainius
  • Bestuburis gyvūnas skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Bestuburis gyvūnas skaidrės. (2015 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/bestuburis-gyvunas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 15:22
×