Bevielio interneto ateitis


Bevielis maršrutizatorius referatas. Mobiliojo interneto ateitis. Bevielio referatas.

Bevielio interneto ateitis. Pasvajokime . Fantastika ar realybė? Mobiliojo interneto ateitis. Kas taps bevielio interneto lyderiu? Kas yra i-mode? Kas yra wap? Wap judina rinkos vežimą. Gprs iš arčiau. Interneto pritaikymai ir sprendimai. Gprs. Hscsd. Edge. Umts.

Jūs komandiruotėje, kažkur tolimame mieste. Pabaigėte visus dalykinius susitikimus, ruošiatės važiuoti į oro uostą ir jau išsikvietėte taksi. Staiga gaunate žinutę mobiliuoju telefonu iš savo kelionių kompanijos, kad dėl pilotų streiko reisas atidėtas rytdienai. Laimei, pasitikrinęs sekretorės atnaujintą rytdienos susitikimų tvarkaraštį ir peržvelgęs elektroninį paštą, sužinote, kad visi svarbūs susitikimai jau atidėti vėlesnei dienai. Ką gi, susitaikote su mintimi, kad šiandien namo sugrįžti nepavyks, pranešate apie tai šeimai ir svarstote, kaip turiningiau praleisti laiką čia.

Laimei, kelionių kompanija yra sudariusi sutartis su keliais didžiausiais viešbučiais ir siūlo apmokėti nakvynę viename iš jų. Balsu savo telefonui liepiate surasti visus artimiausius nurodytus viešbučius. Telefono ekrane pasirodo miesto žemėlapis, kuriame užfiksuota dabartinė jūsų buvimo vieta ir keturi viešbučiai, atitinkantys jūsų nurodytus parametrus. Pasirenkate vieną iš jų ir rezervuojate sau kambarį. Tačiau dar tik trečia valanda dienos ir visiškai neaišku, ką veikti toliau. Liepiate telefonui parodyti visus galinčius jus sudominti renginius mieste. Po minutės gaunate jūsų skonį atitinkančių koncertų, spektaklių ir kino filmų sąrašą. Pasirenkate filmą ir, spustelėję keletą klavišų, nusiperkate bilietą. Kadangi bilietą pirkote per internetą, gaunate 10 procentų nuolaidą.

O štai ir taksi. Liepiate nuvežti jus į viešbutį. Su taksistu taip pat atsiskaitote savo telefonu. Įsikuriate viešbutyje ir nusileidžiate į barą užkąsti. Belaukdami pietų, gaunate žinutę iš pažinčių tarnybos, kad kitame baro gale sėdinti žavi rudaplaukė taip pat yra atsidūrusi panašioje situacijoje, be to, jūsų profesiniai interesai ir asmeniniai skoniai labai panašūs, todėl tarnyba pasiūlo susipažinti. Jūs priimate pasiūlymą. Bepietaujant paaiškėja, kad jūsų naujoji pažįstama dirba kompanijoje, su kuria jūs seniai norėjote užmegzti verslo kontaktus. Baigiantis pietums, nusiperkate antrą bilietą į filmą ir maloniai praleidžiate likusią dienos dalį. Vakare atsisveikindami pasikeičiate telefonuose saugomomis vizitinėmis kortelėmis ir susitariate, kad kitą savaitę atsiųsite bendradarbiavimo pasiūlymus. Šis susitarimas automatiškai išsaugomas jūsų kalendoriuje.

Prieš einant miegoti, žinutė telefone primena, kad neužmirštumėte išgerti spaudimą mažinančių vaistų.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (4505 žodžiai)
  • Goda
  • Bevielio interneto ateitis
    10 - 3 balsai (-ų)
Bevielio interneto ateitis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/bevielio-interneto-ateitis.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 19:30
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo