Bevielio namų tinklo saugumas


Diplominis darbas wifi apsauga. Wi-fi aljansas. Wi fi inspector. Bevielio ir laidinio rysio skirtumai. Wifi ir wlan skirtumai. Wifi and aljansas. Koks skirtumas tarp bevielio ryšio. Dos atakos wifi. Bevielio wifi interneto reikalavimai. "wi-fi" aliansas.

Įvadas. Saugumas kompiuteriniame tinkle. Saugumo protokolai. Wep protokolo veikimas. Wep protokolo trūkumai. Wpa protokolas. Trumpas bevielių tinklų atakų sąrašas ir metodai kaip nuo jų apsisaugoti. Priegos kontrolės atakos. Konfidencialios atakos. Vientisos atakos. Autentifikavimo atakos. Prieinamumo atakos. Geriausi bevielio apsaugos produktai. Wi-fi inspector from xirrus. Cisco bevielės apsaugos paketas"cisco systems". Sonicwall distributed wireless solution. Check point utm-. Edge wcheck point software technologies. Netstumbler. Ministumbler. Btscanner. Kismet. Ssid sniff. Wifi scanner. Galimo dos atakos. Wi fi apsaugojimas namų sąlygomis. Išvados. Literatūra.

Wi fi yra viena iš populiariausių bevielio tinklo technologija, kuri naudoja radijo bangas ir teikti bevielį didelės spartos internetą. Wi-fi aljanso, organizacija, kuriai priklauso wi-fi (registruotas prekinis ženklas) sąvoka konkrečiai apibrėžia ne tik wi-fi bet ir bevielio vietinio tinklo (wlan) produktus, kurie yra grindžiami elektros ir elektronikos inžinierių instituto (ieee). 11 standartais. Iš pradžių, wi-fi buvo naudojamas tik. 4ghz. 11b standarte tačiau wi-fi aljansas‘‘ išplėtė bendro naudojimo wi-fi bet kokiems tinklams arba wlan produktams pagrįstais bet kuria iš. 11 standartų, įskaitant. 11b. 11a, dvigubos juostos ir taip pat , stengdamiesi sumažinti painiava su panašiai veikiančiais bevieliais lan tinklais. Wi-fi veikia be fizinių laidinio ryšio tarp siuntėjo ir gavėjo naudojantis radijo dažnio (rf) technologija, kuri naudoja elektromagnetinį spektrą, susijusį su radijo bangų sklidimo dažniu. Kai rf srovė tiekiama antena, sukuriamas elektromagnetinis laukas, kuris gali sklisti erdvėje. Bet bevielui tinklui svarbiausiai yra prieigos taškas (ap). Pagrindinis darbas prieigos taškui yra transliuoti bevielio ryšio signalus, kad kompiuteriai galėtu surasti vienas kitą. Siekiant prisijungti prie prieigos taško ir prisijungti prie bevielio tinklo, kompiuteriuose ir įtaisuose turi būti įrengti bevielio tinklo adapteriai. Wi-fi palaiko daugelio taikomųjų programų ir įrenginių, įskaitant vaizdo žaidimų konsoles, namų tinklus , pda, mobiliuosius telefonus , pagrindinės operacines sistemos, ir kitos rūšies vartojamaja elektronika. Bet kurie produktai, kurie yra išbandyti ir patvirtinti kaip wi-fi sertifikuoti (registruotas prekinis ženklas) wi-fi aljansas s saugumas yra pagrindinis tinklo reikalavimas, nes internetas yra nesaugus. Yra milijonai kompiuterių tinkle, kurių ryšiai gali būti perimti. Kai duomenys keliauja nuo siuntėjo link gavėjo, paprastai turi keliauti per kelias kitas konekcijas. Tai vadinama maršrutizavimu. Maršrutizavimo metu, kiti kompiuteriai, nesantys siuntėju ir gavėju, gali prieiti prie siunčiamų duomenų. Netgi kompiuteriai tiesiogiai nesusiję su maršrutizavimu gali prieiti prie duomenų.

Visos saugumo problemos, susijusios su tinklu, gali būti išsprendžiam·        klausymąsis. Tarpininikai tinkle klausosi privačių pokalbių (vieno kompiuterio kalpagrindinis saugumo skirtumas tarp bevielio ir laidinio tinklo yra tai, kad pirmasis skleidžia signalus žymiai didesnėje teritorijoje. Bendru atveju, tai įgalina lengviau pagauti signalus įsilaužėliams.

  • Microsoft Word 208 KB
  • 2011 m.
  • 20 puslapių (4617 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Bevielio namų tinklo saugumas
    10 - 1 balsai (-ų)
Bevielio namų tinklo saugumas. (2011 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/bevielio-namu-tinklo-saugumas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 20:11
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo