Bibliotekos reikšmė žmogui


Kuo biblioteka svarbi zmogui. Bibliotekos svarba zmogui. Bibliotekos nauda zmogui. Biblioteku reiksme. Bibliotekos svarba. Biblioteku svarba. Rasinys apie biblioteka. Kuo biblioteka svarbi žmogui?. Kuo biblioteka svarbi zmogui rasinys. Kuo zmogui svarbi biblioteka.

Rašinys. Bibliotekos reikšmė žmogui.

Nuo senų laikų biblioteka buvo labai reikšminga žmogui. Joje galima rasti ne tik pasakų ar romanų, bibliotekoje gausiu mosklinės, geografinės literatūros ar net įvairių žurnalų skirtingo amžiaus, bei požiūrio žmonėms. Dėja, žmonės vis labiau užmiršta bibliotekas, jas keičia spartusis internetas. Nors jame nėra tiek informacijos kiek jos galima rasti viešojoje bibliotekoje ir neskatina įvairių gebėjimų, bendravimo, bei kūribingumo.

Pirmosios bibliotekos atsirado III-ame tūkstantmetyje prieš mūsų erą, Šumero ir Egipto valstybėse. Bibliotekų turėjo šventyklos, faraonai, mokyklos. Iš antikinių bibliotekų žymiausios Egipto karalių Ptolomėjų - Aleksandrijos ir Pergamo bibliotekos. Senovės Romos šventyklos turėjo vadinamąsias viešąsias bibliotekas. Jomis naudojosi mokyti vergvaldžiai ir laisvieji piliečiai. Ankstyvaisiais viduramžiais V. Europoje knygas kaupė vienuolynai, nes jei buvo išprusę. Jų pagrinde skaitoma ir verčiama knyga buvo Biblija.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (265 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolisz
  • Bibliotekos reikšmė žmogui
    10 - 1 balsai (-ų)
Bibliotekos reikšmė žmogui. (2012 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/bibliotekos-reiksme-zmogui.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 08:08
×