Bihevioristinė teorija ir „Stanfordo kalėjimo eksperimento“ filmo analizės pristatymas


Bihevioristinė teorija ir ,,Stanfordo kalėjimo eksperimento“ filmo analizė. Kokius jausmus mums sukėlė šis filmas? Apie ką šis filmas? Kokia šio filmo pagrindinė mintis. Kaliniai ar prižiūrėtojai? Filmo išvados. Filmo nauda. Ko būtų galima pasimokyti iš šio filmo? Kuo šio atvėjo – filmo analizė naudinga mūsų pasirinktai odontologinės priežiūros specialybei? Bihevioristinė teorija. Džonas Vatsonas. Bihevioristinė teorija ir filmas. Bihevioristinės teorijos pavyzdys iš filmo (IBihevioristinės teorijos pavyzdys iš filmo Mažojo Alberto eksperimentas. Ačiū už dėmesėlį!


Kokius jausmus mums sukėlė šis filmas? Apie ką šis filmas? Kokia šio filmo pagrindinė mintis? Kaliniai ar prižiūrėtojai? Filmo išvados Filmo nauda

Žmogaus elgesį lemia ne tik jo asmenybė, bet ir jį supanti aplinka.

Individualios: Žmogui virsti „pabaisa, monstru“ tėra tik vienas žingsnis. Žmogus gavęs per daug valdžios nebejaučia jos ribų. Žmogus patekęs į ribinę situaciją elgiasi nenuspėjamai. Ne visada tai, kas atrodo lengvai pasiekiama, yra lengvai uždirbama. Tik atsidūręs tam tikroje situacijoje asmuo atskleidžia tikrąjį savo veidą. Grupės: mūsų elgesiui didžiausią įtaką daro mus supanti aplinka.

Reikia nepamiršti, kad visi esame žmonės, turime suprasti vieni kitus, jausti lygybę.

Kad ir koks pacientas būtų (susierzinęs, piktas) privalome jį gerbti. Niekada nenaudoti prievartos ar eiti prieš paciento valią. Nesvarbu, kokios būtų aplinkybės niekada nepamiršti žmogiškųjų vertybių.

Biheviorizmą galime pastebėti, kai atrinkti 24 studentai yra suskirstomi į kalinius ir prižiūrėtojus. Ir laikui bėgant pastebime kaip keičiasi jų mąstymas, elgesys įsijautus į personažo vaidmenį.

  • MS PowerPoint 31424 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (535 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kornelija
  • Bihevioristinė teorija ir „Stanfordo kalėjimo eksperimento“ filmo analizės pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Bihevioristinė teorija ir „Stanfordo kalėjimo eksperimento“ filmo analizės pristatymas. (2018 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/bihevioristine-teorija-ir-stanfordo-kalejimo-eksperimento-filmo-analizes-pristatymas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 22 d. 15:04
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo