Biliūnas Ubagas


Ubagas biliūnas. Biliuno ubagas. Petras sabaliunas. Ubagas aprašymas. Biliunas ubagas analize. Biliunas ubagas aprasymas. Ubagas analize. Jonas biliunas ubagas analize. Jonas biliunas ubagas aprasymas. Apsakymas šyvio gyvenimas.

: jono biliūno apsakyme „ubagas“ pavaizduotas labai svarbios šiuolaikiniam pasauliui būdingos problemos. Pagrindinis kūrinio veikėjas – petras sabaliūnas, savo išgyvenimais ir rūpesčiais panašus į daugelį iš mūsų senos kartos žmonių.

Aprašymas: jono biliūno apsakyme ubagas pavaizduotas labai svarbios šiuolaikiniam pasauliui būdingos problemos. Pagrindinis kūrinio veikėjas – petras sabaliūnas, savo išgy. Pasakotojas, ištiesęs seneliui duonos riekę, jautėsi kaltas; kodėl padėdamas kitam žmogus kartais jaučiasi kaltas?.

Jono biliūno apsakyme ubagas pavaizduotas labai svarbios šiuolaikiniam pasauliui būdingos problemos.

Petras sabaliūnas – žilas, geros širdies senelis, kaip ir daugelis senų žmonių, turintis savo pomėgį – bites. Senelis labai jas mėgo, gerai jomis rūpinosi ir visada kalbėjo, kad bitės geros ir paklusnios tik tada, kai bičiuoliai nešykštūs ir vienybei gyvena . Dėl to jis kiekvienam pasitaikiusiam žmogui nepamiršdavo medaus duoti. Bitės jam padėdavo tvirčiau žengti gyvenimo keliu ir įveikti gyvenimo sunkumus. Savo praeityje turėjęs jaukų būstą ir gražią šeimyną, vieną dieną sabaliūnas suvokia, kad viską prarado.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (468 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Biliūnas Ubagas
    10 - 2 balsai (-ų)
Biliūnas Ubagas. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/biliunas-ubagas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:33
×