Biogeocheminė apytaka referatas


Deguonies ir anglies apytaka. Anglies ir deguonies apytakos ciklas. Deguonies apytakos ciklas. Sieros apytakos ciklas. Azoto apytakos schema. Azoto apytaka. Deguonies ir anglies dioksido apytakos ciklas. Sieros ciklas ekosistemoje. Anglies ir deguonies apytaka. Anglies-deguonies apytakos ciklas.

Įvadas. Biogeocheminė apytaka. Biogeocheminės apytakos ciklai. Fosforo apytakos ciklas. Fosforo nusėdimas. Fosforo atsinaujinimas. Anglies apytakos ciklas. Anglies dioksido atsiradimo schema. Azoto apytakos ciklas. Bendrosios azoto savybės. Deguonies apytakos ciklas. Deguonies bendrosios savybės. Sieros apytakos ciklas. Sieros nusėdimas. Rūgštaus lietaus poveikis pastatams. Vandens apytakos ciklas. Vandens buvimo telkiniuose trukme. Pasaulio vandens ištekliai. Vandens apytakos shemos. Vandens apytakoje vykstantys procesai. Kaitos ir atsargų fondai. Išorinis ir vidinis biogenų balansas ekosistemoje. Išvados. Literatūros sąrašas

Rašydamas šį darbą stengiausi dėmesį koncentruoti į svarbiausius dalykus, aprašyti pagrindinius ciklus perdaug nesigilindamas į juos, kad darbas butų suprantamas plačiąjai auditorijai, o ne tik žmonėms su aukštuoju išsilavinimu.

Manau šio darbo tikslas buvo pasiektas nes: išanalizuoti ciklai vykstantys mūsų kasdienėje aplinkoje, berašydamas ši darbą sužinojau daug įdomių faktų apie mūsų planeta, kurie pravers bendram išprusimui ateityje.

  • Microsoft Word 4071 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (5403 žodžiai)
  • Donatas
  • Biogeocheminė apytaka referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Biogeocheminė apytaka referatas. (2012 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/biogeochemine-apytaka-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 07 d. 17:01
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo