Biohumusas gamyba


Biohumuso gamyba. Biohumuso paklausa. Marta turkevic. Biohumuso gamybos iranga. Biohumuso gamyba kaune. Biohumuso naudojimas. Verslo planas biohumusas. Parduodamas biohumuso verslas. Biohumuso eksportas. Biohumuso gaminimo verslas.

Biohumuso gamybos įmonės analizė. Santrauka. Įmonės aprašymas. Rinka ir konkurentai. Tikslinė rinka. Paskirstymo kanalai. Vietos analizė. Patalpos ir įranga. Finansai. Biudžetas.

Noredamas pagerinti klijentų derlių įkuriau įmonę kuri gamins biohumusą ir jo mišinius. Bendrovė ruošiasi atidaryti gamybinį cechą, kuriame bus gaminami šie mišiniaii. Taip pat ši idėja kilo pastebėjus, kad šių produktų pasiūla rinkoje yra labai nedidelė.

Mišiniai bus skirti pagerinti braškių, pomidorų, cukinijų, paprikų bei kitų daržovių derlių. Papildomai bus gaminama gelių biohumuso misinys kuris pagerins gėlių augimą.

Vizija – tapti konkurencinga, pirmaujančia įmone ne tik Lietuvoje, bet ir Europos rinkoje.

Misija – prekiauti kokybiška prekia, kuri teiktų maksimalią naudą vartotojams.

Tikslai:

1. Įeiti į rinką.

2. Maksimaliai didinti pelną.

3. Išplėsti rinką Lietuvoje ir eksportuoti produkciją į kitas šalis.

4. Tapti lyderiu produkcijos rinkoje ir išlaikyti šią poziciją.

5. Nuolat tobulinti produktą.

Idėja gaminti biohumusą yra pagrįsta tuo, kad rinkoje šio produkto konkurencija nedidelė ir tikėtina, kad gaminys turės paklausą tarp vartotojų.

Tikslinė rinka plati kadangi visi tiek ūkininkai tiek šeimos norėtu padidinti savo derlių. Produkcija bus parduodama per tarpininkus (didmenininkus ir mažmenininkus) ir tiesiogiai internetu.

Verslui pradėti bendrovė siekia gauti 150 tūkstančių banko paskolą su 10 proc. metinių palūkanomis. Paskola bus užtikrinama įkeičiant įrangą, atsargas; garantijomis ir laidavimais.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 5 puslapiai (845 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zygimantasr1992
  • Biohumusas gamyba
    10 - 1 balsai (-ų)
Biohumusas gamyba. (2013 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/biohumusas-gamyba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:02
×