Biok laboratorija


Kodėl būtent šie produktai ir kodėl būtent šio tinklo produktai yra patrauklūs klientams? Konkurencinis pranašumas. Galimos kliūtys. Užsienio rinkų patrauklumas. Protekcionizmo politika. Kas užsienio prekybos šiais produktais atveju yra eksportuotojas, o kas – importuotojas? Kaip ši organizacija organizuoja tarpusavio atsiskaitymas kaip įplaukos patenka į pagrindinę būstinę („namų“ šalį)? Kaip atsiskaitoma kitose valstybėse? Kas moka mokesčius. Kokie faktoriai gali sąlygoti šios organizacijos plėtrą į vis naujas šalis? Kurias šalis priskirtumėte prie patraukliausių šios organizacijos plėtrai, ateities bendradarbiavimui ir kodėl? Kurias šalis įvardytumėte kaip netinkamas šios organizacijos produkto/produktų eksportui ir/ar atstovybės atsiradimui bei veiklos vykdymui užsienio šalyse? KODĖL? Ar papildomų paslaugų pridėjimas prie šios organizacijos eksportuojamo produkto/produktų gali reikšti suaktyvėjusią prekybą šiuo produktu/produktais? Vietinėje rinkoje? Produktą/produktus eksportuojant? Pagrįskite.

Tam, kad sėkmingai plėstis į užsienio rinkas, kiekvienai organizacijai yra būtina išanalizuoti rinkos vidinę ir išorinę aplinkas. „BIOK laboratorijos“ plėtra į vis naujas šalis gali priklausyti nuo daugybės faktorių, kurias sąlygoja tam tikros verslo aplinkos: ekonominė, politinė-teisinė, socialinė-kultūrinė, gamtinė, technologinė. Iš jų galiam būtų išskirti tokius kaip šalies ekonominė situacija (gyventojų perkamoji galia), vykdoma politika (ar šalis nepropaguoja protekcionizmo, kokios yra importo kliūtys, muitų dydis), taip pat būtina žinoti gyventojų skaičių, išanalizuoti jų poreikius, norus, vertybes, kad įmonė galėtų išsiaiškinti potencialių vartotojų skaičių ir pasiūlyti tinkamus produktus. „BIOK laboratorijos“ atveju reikia išsiaiškinti, kaip žmonės vertina ekologiškumą, natūralumą ir kokybę, koks jų požiūris į užsienietiškus ženklus, kokią kosmetiką naudoja ir kiek pinigų gali tam išleisti. Taip pat būtina išsiaiškinti savo potencialių konkurentų skaičių ir jų įtaką toje šalyje.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (2976 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Biok laboratorija
    10 - 4 balsai (-ų)
Biok laboratorija. (2014 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/biok-laboratorija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:59
×