Alkoholizmas

Egle

Klausimas apie alkoholizmą :

Ar vaikai alkoholizmu suserga greičiau nei suaugusieji ?

KlausimaiBiologijaLygis: Mokykla18 atsakymųKlausimas atsakytas
Gegužės 22 d. 21:25
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (18)

Indrė

Alkoholis yra toksiška, žalinga medžiaga, ji veikia žalingai tiek vaikus, tiek suaugusius. Ypač kenkia jei vystantis vaisiui, mama vartoja alkoholį, tuomet gali išsivystyti alkoholinis vaisiaus sindromas, kuris labai pakenkia vaisiaus vystymuisi  ir tolimesniam jo gyvenimui. Naujagimio kepenys nepajėgos tvarkytis su alkoholiu, tuomet jau tarsi taip "užkoduota", kad toks vaikas gali ateityje gerti, jam sunku bus prisitaikyti visuomenėje. Vyresniems vaikams, paaugliams alkoholio vartojimas jei tai  yra tik pabandymas, pasirodymas prieš draugus nesukels aloholizmo, tačiau jei vaikų šeimose geriama, jie mato tokią aplinką, patys tėvai gal net nedraudžia, tuomet problema, ypač jei tai vartojama dažnai. Kad alkoholizmu susirgtų, tiek vaikams, tiek suaugusiems reikia laiko, dažno gėrimo, pripratimo, tai galbūt beveik tarp suaugusių ir vaikų galima dėti lygybę. 

Gegužės 23 d. 11:21 Geriausias atsakymas
Rita

Alkoholizmas yra liguistas potraukis į svaigalus. Labai priklauso kokio amžiaus vaikai ir kaip dažnai jie gauna alkoholio. Yra nustatyta , kad alkoholikų vaikai 4 kartus greičiau tampa alkoholikais nei kiti. Labai priklauso nuo aplinkos,kurioje vaikas . Jei vaikai auga šeimoje, kurioje kasdien  vartojams alkoholis, tai vaikai daug dažniau taps patys alkoholikais nei kiti bendraaamžiai.

Gegužės 23 d. 20:30 Geriausias atsakymas
Babajukas

Manau taip, nes vaikams visuomet viskas yra įdomiau, jie visai kitaip žiūri į pasaulį, jiems viskas atrodo nekalta, ir aplamai viskas kas yra draudžiama yra smagu, tačiau jie dar nesupranta jog prie to galima priprasti akimirksniu.

Gegužės 23 d. 05:29
Julija

Mano manymu vaikai tikrai suserga alkoholizmu greičiau, kadangi vaiko asmenybė dar tik formuojasi, kuomet jis mato tam tikrą pavyzdį savo aplinkoje jie labai greitai tą pavyzdį paverčia ir į savo veiksmus, kažkur pasąmonėje, patys to nesuprasdami, nori būti panašūs į savo tėvus, globėjus, artimus žmones. 

Gegužės 23 d. 12:34
anonimas

Manau, kad taip, nes kai vaikai geria patyria sita nesmaoen

Gegužės 23 d. 14:03
Rūta

Manau, kad taip. Vaikai gali greičiau priprasti prie alkocholio poveikio ir jie turbūt nesupranta kokią įtaką alkocholis daro

Gegužės 23 d. 14:49
dominykas

Ne, nes vaikai turėtų negerti išviso

Gegužės 23 d. 16:15
Vladas

Aš manau,kad pas vaikus greičiau išsivisto alkoholizmas , nes vaikų pąsamone sunkiai sugeba atsispirti pagundai 

Gegužės 23 d. 17:19
Eimante

Ne , vaikams yra neskanu, suaugę lengviau pripranta prie alkoholio nei vaikai.

Gegužės 23 d. 17:39
Rokas

Taip, Vaikai lengviau pripranta prie alkoholio, kadangi pas juos nera dar issivysciusios smegenys ir jas labiau ir greiciau paveikia

Gegužės 24 d. 03:49
Jaroslavas

Taip Vaikai lengviau pripranta prie alkoholio, kadangi pas juos nera dar issivysciusios smegenys ir jas labiau ir greiciau paveikia.

Gegužės 24 d. 13:24
Jaroslavas

Taip Vaikai lengviau pripranta prie alkoholio, kadangi pas juos nera dar issivysciusios smegenys ir jas labiau ir greiciau paveikiaa

.

Gegužės 24 d. 13:25
Rita

Taip. Nes vaiko organizmas kitaip reaguoja į alkoholį. Jis greičiau paveikia vaiko elgesį, nuotaiką, pojūčius. 

Gegužės 24 d. 13:50
Neria

Taip, vaikai suserga alkoholizmu greičiau ir tai yra dėlto, kad alkoholis, kaip jau visiems žinoma yra priklausomybę sukelianti medžiaga, ir dažniausiai pakerta silpniausius - vaikus, moteris. O vaikus dėl to, kad jie dar yra ne iki galo išsivystę organizmai dėl to veikdamos toksiškai organizmą jos po truputį kelia pripratimą ir aukdamas organizmas vėliau galvoja, kad jam būtinos yra tokios medžiagos dėl to jų norisi vėl ir vėl.

Gegužės 24 d. 15:06
Luka

Mano nuomone taip, nes vaikų noras viską išbandyti sukelia didžiulį potraukį alkoholiui ir neretai pabandžius vieną kartą vis norisi ir dar pabandyt kitų gėrimų kas išvysto priklausomybę alkoholiui.

Gegužės 25 d. 10:21
Ema

Taip, vaikai suserga greičiau ir sunkiau tai pagydyti.

Gegužės 25 d. 17:30
Urtė

Taip. Vaikai alkoholizmu suserga greičiau nei suaugusieji. Jiems viskas įdomu, alkoholi pirmą kartą pabando būdami dar gana jauni. Tai smarkiai paveikia besivystantį organizmą ir vaikas lengvai pasiduoda, suserga šia sunkia liga...

Gegužės 26 d. 10:28
Rimantė

Taip, nes vaikų organizmas nėra tiek subrendęs

Gegužės 27 d. 00:37
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo