Biologija

Voratinklio šilkas yra labai plona baltymine medziaga,padengta įvairiomis cheminėmis medziagomis-pavirsiuje susidariusi terpė neleidžia daugintis bakterijoms ir grybams.kuo tai naudinga vorams?

KlausimaiBiologijaLygis: Mokykla5 atsakymaiKlausimas atsakytas
Vasario 22 d. 16:58
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (5)

Austėja

Sveiki, kadangi vorai šilka naudoja medžioklei, norint jiems kažka pagauti šilkas būtinai turi būti drėgnas, vieną iš priežasčiu kam yra naudinga tam, kad pasigautų sau maisto. Antroji iš priežasčių vorai savo nunertus šilkus suvalgo, kad atstatytų jėgas ir vėl galėtų naujus šilko spąstus daryti, tam būdinga geras, lyg šviežias šilkas. Trečioji iš priežasčių, kai vorų šilka apgaube rūgšti terpė, voratinklis gali išbūti labai ilga laiką, savaitės mėnesius ar net metus.

Vasario 23 d. 10:21 Geriausias atsakymas

Daugelis vorų naudingi, nes medžioja žalingus vabzdžius. Skylant kalio hidrofosfatui apie šilko giją susidaro rūgšti terpė, kuri neleidžia ten daugintis bakterijoms ir grybams. Šie Vorai į paviršių iškyla tik medžioklei.

Vasario 22 d. 18:52
Gabrielė

Daugelis vorų naudingi, nes medžioja žalingus vabzdžius. Skylant kalio hidrofosfatui apie šilko giją susidaro rūgšti terpė, kuri neleidžia ten daugintis bakterijoms ir grybams. 

Vasario 23 d. 16:22

Vorai suvalgo savo šilką, kad galėtų gaminti naują, todėl jis turi būti švarus ir sterilus. Taip pat ji reikalinga šilko tvirtumui ir ilgaamžiškumui.

Vasario 23 d. 19:04

Vorai naudingi, nes medžioja žalingus vabzdžius. Skylant kalio hidrofosfatui apie šilko giją susidaro rūgšti terpė, kuri neleidžia ten daugintis bakterijoms ir grybams.

Vasario 23 d. 19:06
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo