Kodėl gyvybė atsirado būtent žemėje ir kodėl gyvybė išėjo į sausumą?

Alanas

Kodėl gyvybė atsirado vandenyje ir kodėl gyvybė perėjo į sausumą?

KlausimaiBiologija6 atsakymaiKlausimas atsakytas
Balandžio 11 d. 14:24
Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

Atsakymai (6)

Kristina

Teoriju yra tikrai gausybe, bet as asmeniskai tai tikiu Sukurimo teorija. O jei trumpai, tai Dievas, sugalvojes sukurti zmogu, turejo tam parengti salygas. Juk kiekvienas tevas ir mama belaukiantys vaiku, kuria jiems butina aplinka pries ju gimima. Taip ir Kurejas, pries pradedamas kurti zmogu, turejo sukurti viska, ko zmogui butu prireike gyvenant. O tai ir visos visatos sukurimas, ir tos pacios Zemes, visas evoliucinis procesas vyko butent del sitos priezasties. O vanduo yra kurimo instrumentas. Apie tai kokiom savybemis pasizymi vanduo jau daug eksperimentu padaryta, ir knygu prirasyta, ir tai mane asmeniskai tikrai itikina, kad vanduo yra butinas kurimo procese (kiek procentu musu kune yra vandens?). 

Balandžio 15 d. 11:25 Geriausias atsakymas
Baltramiejus

Nes taip yra, taip jau sukurtas mūsų pasaulis.

Balandžio 15 d. 04:51
Janka

Nes taip reikėjo. Dievas mano manymu taip nusprendė ir todėl taip pradėjo vykti. Per daug tuščia buvo sausumoj tai ir perkėlė padariukus iš vandenuko.

Balandžio 15 d. 11:55
Vortexas

Pirmiausia žemėje nebuvo ozono sluoksnio, kuris apsaugotų gyvybe nuo kenksmingų UV spindulių, tačiau tą galėjo padaryti vanduo (Todėl ten ir atsirado pirmoji gyvybė). Po gana nemažai laiko, pirmieji organizmai pradėjo vykdyti fotosintezę ir taip gaminti deguonį, kuris ir suformavo ozono sluoksnį. Atsiradus ozono sluoksniui, organizmai galėjo išlipti į sausumą, nes ozonas nepraleido UV spindulių.

Balandžio 15 d. 19:40
NorbyLTU

Pirmiausia žemėje nebuvo ozono sluoksnio, kuris apsaugotų gyvybe nuo kenksmingų UV spindulių, bet vanduo apsaugojo, todėl iš pradžių gyvybė buvo vandenyje, per laiką organizmai pradėjo vykdyti fotosintezę per kurią atsirado ozono sluoksnis, ir nuo tada gyvybė pradėjo vystytis ir sausumoje.

Gegužės 2 d. 20:33
Tomcee

Atsirado ozono sluoksnis ir gyvybė galėjo pradėti gyventi sausumoje. Taip pat sausumoje atsirado daugiau maisto.

Gegužės 21 d. 19:42
Šis klausimas jau atsakytas ir išrinktas geriausias atsakymas. Atsakykite į klausimus kurie laukia atsakymo.
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema