Varliagyviai

Kodėl sūriame jūros vandenyje varlė žūtų ? Kam varlėms reikalingas gėlas vanduo ? Ačiū.

KlausimaiBiologijaLygis: Mokykla7 atsakymaiKlausimas atsakytas
Balandžio 20 d. 20:30
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (7)

Druskingumas varlių kraujyje ir ląstelėse nėra toks tankus, kaip druskingame vandenyje. Jei varlė gyventų sūriame vandenyje, vanduo greitai pasklistų jose ir varlė nebeprakvėpuotų.Taigi varlėms reikalingas gėlas vanduo, kad galėtų kvėpuoti.

Balandžio 20 d. 21:04 Geriausias atsakymas
Dovydas

Druskingumas varlių kraujyje ir ląstelėse nėra toks tankus, kaip druskingame vandenyje. Jei varlė gyventų sūriame vandenyje, vanduo greitai pasklistų jose ir varlė nebeprakvėpuotų.Taigi varlėms reikia gelo vandens.

Balandžio 20 d. 21:18
Patricija

Druskingumas varlių kraujyje ir ląstelėse nėra toks tankus, kaip druskingame vandenyje. Jei varlė gyventų sūriame vandenyje, vanduo greitai pasklistų jose ir varlė nebeprakvėpuotų. Taigi varlėms reikalingas gėlas vanduo, kad galėtų kvėpuoti.

Balandžio 20 d. 22:09
Anonimas

Druskingumas varlių kraujyje ir ląstelėse nėra toks tankus, kaip druskingame vandenyje. Jei varlė gyventų sūriame vandenyje, vanduo greitai pasklistų jose ir varlė nebeprakvėpuotų.Taigi varlėms reikalingas gėlas vanduo, kad galėtų kvėpuoti....

Balandžio 20 d. 23:02
Adas

Druskingumas varlių kraujyje ir ląstelėse nėra toks tankus, kaip druskingame vandenyje. Jei varlė gyventų sūriame vandenyje, vanduo greitai pasklistų jose ir varlė nebeprakvėpuotų.Taigi varlėms reikalingas gėlas vanduo, kad galėtų kvėpuoti. Gėlame vandenyje.

Balandžio 21 d. 07:41

Druskingumas varlių kraujyje ir ląstelėse nėra toks tankus, kaip druskingame vandenyje. Jei varlė gyventų sūriame vandenyje, vanduo greitai pasklistų jose ir varlė nebeprakvėpuotų.Taigi varlėms reikalingas gėlas vanduo, kad galėtų kvėpuoti..

Balandžio 21 d. 07:45
Akvilė

Varlei gyvenant sūriame vandenyje druskingas vanduo patektų į ją ir varlė nebegalėtų kvėpuoti. Todėl, kad druskingumas varlių kraujyje nėra labai tankus palyginus su druskingu vandeniu.

Balandžio 21 d. 09:21
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo