Zinduoliai

Ar ,jusu nuomonę,dabartinėje zemeje butu tokia pati zinduoliu ir roplių yvairove,jeigu ji nebutu susidūrusi su asteroidu ?atsakyma argumentuokite.

KlausimaiBiologijaLygis: Mokykla4 atsakymaiKlausimas atsakytas
Balandžio 17 d. 11:43
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (4)

Jeigu asteroidas nebūtų pataikęs, dinozaurai ir kitos kreidos periodo gyvybės formos, vis tiek galėjo būti išnykusios. Kai kurios dinozaurų rūšys pradėjo mažėti dar gerokai prieš asteroido smūgį.  Kitos pasaulinės katastrofos,
kaip ir didžiuliai ugnikalnių išsiveržimai dabartinėje Indijos dalyje, greičiausiai turėjo tam tikrą vaidmenį. Be to, tikriausiai kažkas turėjo įtakos ir besikeičiantis Žemės kraštovaizdis, kai superkontinentinė Pangėja išsiskyrė į šių dienų žemynus. Asteroidas remiantis moksliniais modeliais pagreitino pagreitino dinozaurų išnykimą ir davė pagreitį atsirasti naujoms gyvybės formoms.  Atsakymas, jei asteroidas nebūtų trenkęs į žemę , galbūt gyvybė dar ilgiau nebūtų atsiradus arba išvis neatsiradus. O tada nebūtų jokios įvairovės gyvūnų, net gi žmonių nebūtų.

Balandžio 18 d. 11:37

Įvairovė tikrai būtų tokia pat plati, tik būtų kitokia. Galimai evoliucija būtų sukusi kitais keliais. Masinių išnykimų žemėje yra skaičiuojama jau 5 ir mes galbūt dabar stovime ant 6-tojo išnykimo slenksčio. Po kiekvieno išnykimo gyvybė atsigauna ir išsivysto naujos rūšys. Toks jau gyvenimo ciklas, vieni išnyksta, o kiti atsiranda. O dėl įvairovės, tai visa ekosistema yra paremta kuo platesne bioįvairove. Meteoritas tam įtakos tikrai nepadarė, jis tik pakeitė dominuojančią gyvybės formą, o ir prieš jį gyvybės rūšių žemėje buvo tiek pat, jeigu ne daugiau, negu dabar ;)

Balandžio 18 d. 16:03

Galimai evoliucija būtų sukusi kitais keliais. Masinių išnykimų žemėje yra skaičiuojama jau 5 ir mes galbūt dabar stovime ant 6-tojo išnykimo slenksčio. Po kiekvieno išnykimo gyvybė atsigauna ir išsivysto naujos rūšys. Toks jau gyvenimo ciklas, vieni išnyksta, o kiti atsiranda. O dėl įvairovės, tai visa ekosistema yra paremta kuo platesne bioįvairove. Meteoritas tam įtakos tikrai nepadarė, jis tik pakeitė dominuojančią gyvybės formą, o ir prieš jį gyvybės rūšių žemėje buvo tiek pat, jeigu ne daugiau, negu dabar

Balandžio 18 d. 20:06
Ervinas

Mano manymu butu visiskai kitaip, gyvunu mutacijos ciklas butu visiskai kitoks ir galimai musu - zmoniu gyvenimai butu nuo to itakoti.

Balandžio 18 d. 20:54
Šis klausimas užrakintas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo