Žmogaus ryšys su gyvūnais

saulina

kodėl žmogus neišgyventų be gyvūnų? kaip paukščiai gali padėti žmogui?

KlausimaiBiologija12 atsakymų
2019 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (12)

rasa

Paukščiai reguliuoja vabzdžių ir smulkiujų graužikų skaičių. paukščiai yra kitų gyvūnų maistas. Paukščiai padeda išplatinti augalų sėklaas.

2019 m.
Dovydas

paukščiai gali žmonėms pasitarnauti kaip maistas

2019 m.
Virginija

Gyvūnai kartu su žmogumi sudaro ekosistemoje susiję mitybos ryšiais, jei ekosistemoje išnyktų mitybos tinklo dalys, kurias sudaro gyvūnai - ji pasikeistų arba išnyktų. 

   Paukščiai reguliuoja kitų organizmų skaičių (maitinasi vabzdžiais, kirmelėmis), platina augalų sėklas, patys yra maisto šaltinis kitiems gyvūnams. Sukultūrinti paukščiai naudojami namų ūkyje. Taip pat jie gali pernešti ligas.

2019 m.
Rasa

Pauksciai lesa ivairius vabalus apsaugodami augalus.

2019 m.

Paukščiai padeda plisti augalams savo plunksnose išnešiodami augalų sėklas. 

2019 m.
elvis

Pauksciai yra svarbus augalu dauginimosi pagalbininkai, nes gali labai placiai isnesioti augalu seklas savo plunksnose, tokiu butu augalai dauginasi ne vienoje vietoje, o daugelyje skirtingu vietu. Taip pat pauksciai minta ivairiais vabzdziais, ko pasekoje galimai mazeja ir kenkeju pvz. uodu

2019 m.
reda

Paukščiai žmonėms naudingi kaip maistas.

2019 m.
As

Pauksciai naudingi kaip maistas zmones, taip pat gyvunai padeda zmogaus psichologijai, ne veltui sakoma suo istikimiausias zmogaus draugas. Apskritai zmones su gyvunais dalyvauja ekosistemos rate.

2019 m.
..

Gyvūnai tave supranta be žodžių, jausdami emocijas. Čia toka dvasinis/emocinis ryšys ne tik fizinis tarp žmogaus ir kitos rūšies gyvūno

2019 m.
laura

Padėkite kitiems ir kiti padės Jums! Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

2019 m.
Lukas

manau zmogui reik draugijos gyvunu. zmogus be gyvuno neisgyventu, dauguma zmoniu turi augintini kai jie yra vienisi, o kodel turi? todel, kad nesijaustu vieniši

2019 m.
Evelina

Paukščiai yra dalis maisto grandinės t.y. Jie maitinasi mažais graužikais ir vabzdžiais, taip pat žmonėms pasitarnauja kaip maistas ar dėl kitų maisto produktų (pvz kiaušinių) ar kitų dalykų (pvz plunksnų ar kt). Taip pat paukščiai sudaro didelia dalį laiudies turionio

2019 m.

Parašykite atsakymą

Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

( el. paštu gausite dovanų kodą )

×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo