Biologijos 9 klasės kurso kartojimas


Biologijos kartojimo uzduociu atsakymai. Biologijos testai 9 klasei. Is kokiu audiniu yra sudaryti zmogaus griauciai. Atsakimai pratimai biologija 9 klasei. Biologijos kontroliniai darbai 9 klasei. Biologijos užduotys šalinimo organai testas. 9 klases biologijos kurso kartojimas. Kokios pagrindines uzduotis atlieka sirdis. Griaučiai 9 kl skaidrės. Biologija kartojimo uzduotys.

Kam reikalinga kraujotakos sistema? Kad medžiagos būtų išnešiojamos po visą organizmą, kraujotakos sistemai būtina indų sistema. Kokią funkciją atlieka indų sistema? Iš kelių sluoksnių sudarytos kraujagyslės? Koks kraujas teka į plaučius iš dešiniojo skilvelio? Kas yra pulsas? Arterijose kraujo tekėjimo greitis yra. Kas vyksta alveolėse? Ką atskiria diafragma? Kiek procentų deguonies mes įkvėpiame? Sunumeruokite, į kuriuos organus eilės tvarka patenka maistas. Į kuriuos nepatenka, pabraukite. Kas yra rezorbcija? Suvalgėte sumuštinį, padarytą iš duonos, sviesto, dešros ir pomidoro. Kurie iš šių maisto produktų pradedami virškinti burnoje, kurie skrandyje? Ką reguliuoja kepenys? Kas yra meteorizmas? Iš kokių audinių sudaryti žmogaus griaučiai? Šalinimo organai. Klausimai, užduotys. Kokias pagrindines užduotis atlieka širdis? Ką kraujas išnešioja po organizmą? Iš kur paima ir kur nuneša? Širdies sandara. Kas sudaro kvėpavimo organų sistemą? Gerklų sandara, balso stygos. Kas vyksta su plaučiais mums kvėpuojant? Danties sandara. Maisto kelias (Rijimas. ). Kas yra virškinimas? Kokios būna kaulų jungtys? Išvardinkite žmogaus kūno raumenis. Raumenys svarbūs mūsų kūnui, nes. Griaučių raumenų sandara. Išvardinkite laisvosios galūnės griaučius. Kas yra medžiagų apykaita?
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (898 žodžiai)
  • Martynas
  • Biologijos 9 klasės kurso kartojimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Biologijos 9 klasės kurso kartojimas. (2013 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/biologijos-9-klases-kurso-kartojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:10
×