Biologijos testas apie gyvūnų karalystes


Karalystes biologija. Biologijos testai. I kokias grupes skirstomi augalai. Gyvūnų karalystė skaidrės. Biologijos egzaminas bestuburiu testai. Biologija karalystes. Testas apie gyvunus. Organizmu karalystes testas. Gyvunu karalystes testas. Testas apie karalystes.

Į kiek karalyščių skirstomos gyvos būtybės? Kuris iš išvardintų teiginių tinka žinduoliams? Kurie iš išvardintųteiginių tinka paukščiams? Kurie iš išvardintų teiginių tinka ropliams? Kurie iš išvardintų teiginių tinka žuvims? Kuri iš išvardintų teiginių tinka varlegyviams? Kurie iš išvardintų teiginių tinka dygiaodžiams? Kurie is išvardintų gyvūnų yra nariuotokojai? Kurie iš išvardintų gyvūnų yra bestuburiai? Kurie iš išvardintų gyvūnų yra stuburiai. ? Kokios dvi prižastys lemiaindividų kintamumą ? Kuri iš šitų gyvūnų nėra stuburiai? Kurie iš išvardintų teiginių apibūdina lapą? Kokiu būdu vanduo patenka į šakniaplaukius? Kokio yra augalo dygimo sąlygos? Kurie iš šitų išvardintų teiginių yra sėkloje? Į kokias dvi grupes yra skirstomi augalai? Kodėl chlorofilas atrodo žalias? Kokios yra dygimo sąlygos? Kokios fotosintezei reikalingos žaliavos? Koks įra lapų gysluotumas? Kokia įra šaknies sandara? Koks įra augalų dauginimasis? Kokia fotosintezės paprasta reakcija? Kas įra moliuskai? Kokios įra kirmėlės? Kokie įra dygiaodžiai? Kokie įra vėžiagyviai? Kokie įra voragyviai? Kas būdinga žaliesiems augalams? Atsakymai.
  • Biologija Testas
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (516 žodžiai)
  • Jovita
  • Biologijos testas apie gyvūnų karalystes
    10 - 1 balsai (-ų)
Biologijos testas apie gyvūnų karalystes. (2012 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/biologijos-testas-apie-gyvunu-karalystes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:39
×