Biologijos užduotys Diagnostinė patikra


Biologijos diagnostinis 10 klase. Nervu sistema 10 klase testas. 9 klases diagnostinis biologijos darbas. Virskinimas uzduotys. Diagnostine uzduotis nervu sistema ir griaučiai. Kraujotakos uzduotys.

Diagnostinė patikra ii klasei. Biologijos užduotys. Užduočių lapas. Įvardinkite 5 elementus, kurių ląstelėje daugiausia. (1 t. Kaip vadinamas mokslas apie ląsteles? (1 t. Įvardinkite skaičiais pažymėtas ląsteles. Ląstelę ir iš jos. Fermentai. Mokiniai atliko eksperimentą, kurio metu buvo tirtas kiaušinio baltymo skaidymas. Į keturis mėgintuvėlius buvo įdėta po vieną vienodo dydžio kietai virto kiaušinio baltymo kubelį ir įpilta skirtingų tirpalų. Parašykite šio bandymo hipotezę. Maistas ir virškinimas. Kvėpavimo sistema. Širdies ir kraujotakos sistema. Šalinimo sistema. Homeostazė. Nervų sistema. Griaučiai ir judėjimas. Dauginimasis ir vystymasis. Bakterijos ir virusai. Vertinimas.

Mokiniai, atlikę tiriamąjį darbą, rezultatus pateikė grafiškai. Kuri kreivė teisingai vaizduoja fermentų aktyvumo priklausomybę nuo temperatūros? (1 t.)

Daugelyje dantų pastų yra_______, nes jis apsaugo nuo rūgščių poveikio.

Sutrikus medžiagų apykaitai ir tulžies pūslėje užsistovėjus tulžiai, gali susidaryti - _________.

2) 2) Raidėmis pažymėtiems organams priskirkite šias funkcijas: (2 t.)

Įvardinkite kas vyksta a) įkvėpimo; b) iškvėpimo metu. (3 t.)

A Plaučių vena B Kepenų vena C Inkstų arterija D Aorta E Tuščioji vena

Paveiksle pavaizduoti žmogaus šalinimo organai. Įvardinkite skaičiais pažymėtus organus, parašykite, kokiu būdu ir kokias medžiagas šalina šie organai. (4 t.)

Išnagrinėję organizmo reakcijas į aplinkos temperatūros pokyčius bei fizinį krūvį, parašykite šio tyrimo išvadą. (2 t.)

Paveiksle pavaizduotas nervinio impulso perdavimas. Kas pažymėta skaičiais? (3 t.)

1)_________ dauginimosi atveju būna tik vienas iš tėvų. Visi palikuonys būna jam 2)________ ir vadinami 3)_________. Jų 4)__________ visiškai vienodi. 5)_________ dauginimosi atveju būna du tėvai. Jų lytiniai organai gamina lytines ląsteles – 6)_________. Vyriškosios gyvūnų lytinės ląstelės vadinamos 7)________ ir subręsta lytiniuose organuose – 8)_________. Moteriškosios gyvūnų lytinės ląstelės vadinamos 9)_________ ir subręsta lytiniuose organuose – 10)_________.

  • Microsoft Word 1562 KB
  • 2016 m.
  • 6 puslapiai (1049 žodžiai)
  • Lukas
  • Biologijos užduotys Diagnostinė patikra
    10 - 3 balsai (-ų)
Biologijos užduotys Diagnostinė patikra. (2014 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/biologijos-uzduotys-diagnostine-patikra.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 21:43
×