Biologinio turto pripažinimas ir vertinimas finansinėje apskaitoje


Finansų kursinis darbas. Įvadas. Biologinis turtas verslo įmonėse. Biologinio turto samprata. Biologinio turto pripažinimas. Biologinis turto ypatybės biudžetinėse įstaigose. Pripažinimas ir grupavimas. Savikaina ir registravimas. Biologinio turto nuvertėjimas. Biologinio turto nurašymas. Sąskaitų korespondencija. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Priedai. Priedas.


Šiandien sėkmingas ūkininkavimas ūkininkų ūkiuose ir žemės ūkio įmonėse sunkiai įsivaizduojamas be apskaitos duomenų ir jų analizės. Ypač apskaitos vaidmuo sustiprėjo, žemės ūkio verslo subjektams pradėjus mokėti pelno mokestį. Biologinis turtas – augalai ir gyvūnai – specifinis žemės ūkio verslo subjektų turtas. Ypatingai svarbu žinoti biologinio turto registravimą, vertinimą, pripažinimą, nuvertėjimą, ir ne vien tik verslo įmonėse, tačiau ir viešojo sektoriaus subjektuose (biudžetinėse įstaigose, viešuosiose įstaigose ir t.t). Dar vienas svarbus aspektas- teisinga sąskaitų korespondencija. Taigi šiuos dalykus stengiamasi išnagrinėti savarankiškame darbe.

Darbo objektas: biologinis turtas.

Darbo tikslas: išnagrinėti biologinio turto pripažinimą ir vertinimą finansinėje apskaitoje.

Darbo uždaviniai:

1. Susipažinti su biologinio turto samprata.

2.Apžvelgti biologinio turto pripažinimą ir registravimą biudžetinėse įstaigose.

3.Pateikti biologinio turto sąskaitų korespondenciją.

Darbo metodai: mokslinės literatūros ir norminių aktų analizė ir loginis apibendrinimas.

  • Finansai Kursiniai darbai
  • 2014 m.
  • Jovita
  • 28 puslapiai (3768 žodžiai)
  • Universitetas
  • Finansų kursiniai darbai
  • Microsoft Word 47 KB
  • Biologinio turto pripažinimas ir vertinimas finansinėje apskaitoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Biologinio turto pripažinimas ir vertinimas finansinėje apskaitoje. (2014 m. Balandžio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/biologinio-turto-pripazinimas-ir-vertinimas-finansineje-apskaitoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:20