Biologinis kapitalas


Biologinis pusamzis. Biologinio kapitalo referatas vgtu. Biologinis (žmogiškasis) kapitalas ekonomikoje". Biologinis kapitalas ekonomikoje.

Biologinis kapitalas. Ekonomikos referatas. VGTU

Mažos vertės produktų išskaidymo naudojant chemines medžiagas istorija rodo, kad zonose, kur insekticidai buvo naudojami ilgesnį laiką ir augalų įvairovė yra mažesnė, mažos vertės produktų nuosekliai daugėja dėl sumažintos biologinės įvairovės ir tai parodo tokių zonų ekonominę svarbą. Siekiant užtikrinti ilgalaikį ūkio tvarumą medvilnės regione, viename tyrime rekomenduojama skatinti insekticidų valdymo praktiką, kuri atkreipia dėmesį į skirtumą tarp biologinio kapitalo kiekio ir derliaus, kuris gali būti išsaugotas taikant chemines medžiagas skirtingose produktų sistemose, ekonominės vertės.

Medvilnės ūkyje naudoti insekticidus buvo svarbi užduotis. Insekticidai tikriausiai ir toliau bus pagrindinis metodas netolimoje ateityje kontroliuoti kenkėjus Afrikoje piečiau Sacharos. Insekticidų naudojimas lemia ilgalaikį našumą. Ekonominiai tyrimai rodo, kad naudojant insekticidus derliaus vertė višija išlaidas. Be tiesioginių išlaidų perkant insekticidus yra papildomos išlaidos, susijusios su cheminių medžiagų naudojimu.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (529 žodžiai)
  • Jonas
  • Biologinis kapitalas
    10 - 1 balsai (-ų)
Biologinis kapitalas. (2012 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/biologinis-kapitalas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 12:42
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo