Biomechanika, medicina ir sveikas gyvenimo būdas


Biomechanika, medicina ir sveikas gyvenimo būdas. Visos sporto šakos yra glaudžiai susijusios su sportininko kūno ar atskirų kūno dalių judėjimu. Įvairių sporto šakų pagrindinis judantysis objektas yra pats sportininkas. Arba jo priversti judėti sporto įrankiai. Vienus sporto įrankius sportininkas priverčia judėti tiesioginiu būdu (diską. Kitus – panaudodamas specialią sporto įrangą (beisbolo lazdą. Kai kurių sporto. Biomechanika. Biomechanika. Šis mokslas taip pat labai glaudžiai susijęs su medicina biomechanikai stengiasi išsiaiškinti. Biomechanika tiria žmogaus ir gyvūnų. Organų mechanines savybes aktyvius judesius. Biomechanika remiasi. Statika. Biomechanika skirstoma į. Žmonių. Biomechanikos dėka sportininkams. Sudaromi tinkami treniruočių grafikai. Vandenyje ir ore judėjimui trukdo. Gravitacijos jėga. Biomechanikos pritaikymas medicinoje. Viena iš daugelio biomechanikos specialistų sričių – pagalba žmonėms. Norėdami pagaminti kokybišką produktą. Žmogaus raumenų aktyvumui tirti biomechanikai naudoja elektromiografijos metodą, kurį atlieka naudodamiesi elektromiografu. Bėgimas. Tai yra vienas iš natūraliausių žmogaus judėjimo erdvėje būdų. Svarbų vaidmenį bėgimo metu atlieka rankų judesiai. Visiems žinomas faktas, jog bėgimas yra labai sveika visam žmogaus kūnui. Plaukimas. Tai viena iš daugiausiai energijos reikalaujančių sporto šakų. Žmogus juda vandenyje dėl varomosios jėgos ir vandens pasipriešinimo sąveikos. Gulintį vandenyje žmogų veikia dvi jėgos sunkio ir keliamoji. Plaukimas naudingas tik tada, kai mes mokame taisyklingai plaukti. Plaukiojant reguliariai ir pakankamai energingai. Sporto teikiama nauda. Nuolatinis ir taisyklingas fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis. Sportuodami jaučiamės ne.

Kauno šv. Kazimiero vidurinė mokykla Indrė Jakimčiukaitė.

Kitus – panaudodamas specialią sporto įrangą (beisbolo lazdą, teniso raketę, šaudymo lanką ir pan..):.

Biologinės ir mechaninės judėjimo priežastys, jų įtaka judesių atlikimui.

Viena iš daugelio biomechanikos specialistų sričių – pagalba žmonėms, turintiems judėjimo sutrikimų. Mokslininkai siekia sukurti įrangą (dažniausiai tai yra dirbtinės galūnės ir įvairūs protezai), kuri leistų žmonėms atgauti buvusias judėjimo galimybes.

Norėdami pagaminti kokybišką produktą, biomechanikai pirmiausia turi nustatyti ir išmatuoti raumenų sąvybes, jų susitraukinėjimo dažnius bei stiprumą. Įdomu tai, jog kiekviena žmogaus funkcija ar atliktas veiksmas gali būti išmatuojamas biomechanikos moksle.

Tai yra vienas iš natūraliausių žmogaus judėjimo erdvėje būdų. Tai ciklinis pratimas, kurio ciklą sudaro du žingsniai, po kurių kojų, rankų bei liemens judesiai toliau kartojami ta pačia tvarka.

Visiems žinomas faktas, jog bėgimas yra labai sveika visam žmogaus kūnui, o ypač – širdžiai. Reguliariai bėgiodami, žmonės jaučiasi energingesni, sveikesni, jie pasiekia gerą fizinę formą, sumažina riebalų kiekį kūne. Bėgimas yra laikomas geriausiu vaistu nuo senatvės.

Plaukiojant reguliariai ir pakankamai energingai, 70% nuo minimumo padidėja širdies susitraukimų skaičius, tvirtėja širdies raumuo, širdis dirba efektyviau.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1688 KB
  • 2015 m.
  • 28 puslapiai (551 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sakvile
  • Biomechanika, medicina ir sveikas gyvenimo būdas
    10 - 3 balsai (-ų)
Biomechanika, medicina ir sveikas gyvenimo būdas. (2015 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/biomechanika-medicina-ir-sveikas-gyvenimo-budas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 16:03
×