Biometrinių skaitytuvų verslo planas


Verslo planas. Santrauka. Idėja. Pest analizė. Rinkos dalies išskyrimas (segmentavimas). Reklama mums kainuos 850eurų per mėnesį 10200eurų per metus. Gamyba. Personalas. Pradinės išlaidos. Finansiniai poreikiai ir šaltiniai (ištekliai). Kredito valdymas. Ūkinės veiklos sąnaudos (kaštai). Pelningumo lūžio taškas. Pelningumo lūžio taškas (optimistinis variantas 50 %). Pelningumo svyravimai. Rizikos įvertinimas. Alternatyvi veikla.


Tai sensacija lietuvoje, mūsų produktas asmenis ir jų turtą padaris saugesniais. Kadangi mes būsime pirmieji šio produkto gamintojai¸ rinkos mūsų šalyje dar nėra Plėtosime verslą visoje Lietuvoje, vėliau plėsimės Europoje, gal net ir kituose žemynuose. Produktas nėra skirtas tiksliniai auditorijai, tiesiog nebus populiarus tarp vaikų, tačiau jie taip pat bus netiesioginiai mūsų produkto vartotojai. Pavyzdžiui namų durų spynos.

Darbo komandą sudarys: 6 Montuotojai, 2 administrator(ės/iai), 1svetainės turinio prižiūrėtojas vadovais būsime patys. Užsakinėsime spynas, seifus ir biometrinius skaitytuvus, juos sumontuosime. Mūsų produktas žymiai padidins saugumą, be to jis bus pagamintas Lietuvoje, dėl pigesnės darbo jėgos, mūsų produktas bus pigiausias šalyje.Dalis investicijų bus „iš akcininkų kišenės“, dalį skolinsimės iš kredito unijos. Lėšas naudosime darbuotojų algoms mokėti, patalpų nuomai, įrangos pirkimui, reklamai.Skaičiavimai rodo, kad įmonės veikla numatoma gera, efektyvi. Nesėkmės atveju ketiname parduoti likusias žaliavas ir užsiimti kitokių saugos priemonių gamyba.

Šiuo verslu nusprendėme imtis, nes būsime pirmieji gamintojai Lietuvoje. Spresime asmenų ir jų turto saugumo klausimą. Mūsų paslauga vartotojui bus naudinga tuo, jog mes žymiai padidinsimejo paties, bei jo turto saugumą. Konkurentų kolkas neturime. Mūsų gaminami užraktai bus netradiciniai, jie atsirakins nuskaitydami asmens piršto antspaudą.

Gaminsime biometrines spynas durims, bei seifus su biometriniais užraktais. Jų funkcija padidinti vartotojų, bei jų turto saugumą. Užsisakyti mūsų produktą klientai galės mūsų ofise arba internetu. Iš pradžių produktus pristatinėsime tik Lietuvos teritorijoje. Mūsų produktai su biometriniais užraktais bus patrauklūs tuo, kad nereikės nešiotis jokių raktų, taip žmonės išvengs nepatogumų, nemalonumų, kurių sulauktų pametę raktus. Produktas bus konkurencigas rinkoje, tačiau neprastesnės kokybės už konkurentų ir pigesnis.

Analizės tikslas išanalizuoti aplinką, kurioje mes vystysime verslą. Apsidrausti nuo netikėtų ekonominių ar politinių nukrypimų, pasiruošti dokumentaciją kad nepažeisti įstatymų. Suprasti kokia situacija socialiniame ligmenyje, kuo užsiema potencialūs klientai, kas šiuo metu domina ir kokios prognozės į ateitį. Suvokti technologinę reikšmę, suprasti privalumus ir trūkumus.

BVP vystymasis: statistikos departamento duomenimis, BVP per paskutinius ketvirčius augo vidutiniškai 3-4 proc., pagal 2015 metų prognozes BVP augimas išliks toks pat stabilus, tai parodo kad finansinė situacija šalyje nepasikeis.

Nedarbo lygis: Nedarbo lygio svyravimų nenusimato, tai rodo kad ekonominė aplinka šalyje stabili ir nuopolių tikimybė maža. Toks nedarbo lygis garantuoja kad nebus permokama darbuotojui ir į kiekvieną poziciją atsiras daugiau kandidatų.

Išanalizavus pateiktą lentelę, matome, kad situacija Lietuvoje yra stabili, ekonomika po truputi gerėja, ateities prognozės optimistinės.

Kadangi Lietuva nėra ekonominiu atžvilgiu lyderiaujanti valstybė. Atsižvelgus į kainas, bei mokesčių dydį galima daryti išvadą, kad čia minimalus darbo užmokestis ganėtinai mažas, todėl mūsų šalyje pasitaiko nemažai vagystės ir įsilaužimo atvejų, tą taip pat įtakoja ir nemažas nedarbo lygis, kuris siekia apie 9.1% dirbančiųjų atžvilgiu. Būtent su šia problema ir kėtiname kovoti, pasitelkę savo produktą, biometrines spynas, kurios ženkliai padidins asmenų, bei jų turto saugumą.

Gyvendami 21-ame amžiuje, kuomet socialinės technologijos išsiplėtojusios po visą pasaulį, juolabiau šalyje, kuri įsitaisiusi tarp lyderiaujančių žemėje pagal interneto spartą, turime visas galimybes sparčiai vystyti verslą. Šį amžių ne retas vadina technologijų amžiumi ir neveltui, kadanti žmonės labai imlūs, domisi ir noriai naudoja technologinius produktus. Atsižvelgę į šiuos technologinius veiksnius išvystėme biometrinių spynų gamybos Lietuvoje idėją.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 479 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (6442 žodžiai)
  • Kolegija
  • Povilas
  • Biometrinių skaitytuvų verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Biometrinių skaitytuvų verslo planas. (2016 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/biometriniu-skaitytuvu-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 06:39
×