Biotechnologijos pramonė


Biotechnologijos pramonė. Biotechnologija – tai integruotas gamtos ir technikos mokslų taikymas. Pats terminas biotechnologija yra sukurtas iš trijų graikų kalbos žodžių bios – gyvybė. Biotechnologiją galime laikyti viena seniausių žmogaus veiklos rūšių. Biotechnologijų šakos. Raudonoji biotechnologija- tai biotechnologijos taikymas sveikatos apsaugoje. Didžiausia jos dalis yra biofarmacija. Baltoji biotechnologija- tai biotechnologijos taikymas pramonėje ir aplinkosaugoje. Žalioji biotechnologija- tai biotechnologijos taikymas žemės ūkyje. Mėlynoji biotechnologija- tai naujųjų technologijų taikymas jūros ir vandens procesuose. Veiklos sritys, kuriose yra taikomos biotechnologijos. Biotechnologijos reikšmingiausi pasiekimai. 1864 m. Luis’o Paste’o įrodytas mikroorganizmų egzistavimas. 1964 m. S. Guha ir S. Maheshwari išaugino pirmuosius augalus iš dulkinių. ? Uab „Fermentas”. Didžiosios biotechnologijų kompanijos Lietuvoje. Išvados. Darydamos šį projektinį darbą sužinojome. Naudoti šaltiniai.

Mėlynoji biotechnologija- tai naujųjų technologijų taikymas jūros ir vandens procesuose.

Darydamos šį projektinį darbą sužinojome, kas tai yra biotechnologija, taip pat sužinojime į kokias šakas ji yra skirstoma. Supratome, kad biotechnologijos turi daug įtakos mūsų gyvenime.

  • MS PowerPoint 3071 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (549 žodžiai)
  • Artikyt
  • Biotechnologijos pramonė
    10 - 9 balsai (-ų)
Biotechnologijos pramonė. (2015 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/biotechnologijos-pramone.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 19:25
×