Biovela skaidrės


Biovela. prekės ženklas. Istorija. Prekių asortimentas. Šviežia mėsa (jautiena bei kiauliena). Logotipo raida. Biovelos šūkis. Biovelos produkcija. Naujienos. Naujiena Lietuvoje ! mėsos gaminiai paruošti kepti orkaitėje, su pakuote. Pasiekimai. Vyraujančios spalvos prekės ženkle ir pakuotėse. Prekinio ženklo vartotojai. Įvaizdis vartotojo akimis. Visuomeninė veikla. Biovela žiniasklaidoje. Biovelos TV reklamos. Dėkoju už dėmesį.

Biovelos logotipe ir pakuotėse daugiausia vyrauja mėlyna spalva. Šuoliuojantis elnias mano manymu puikiai tinka šiam prekiniam ženklui.

Biovela vartotojai yra visi mėgstantys mėsos produktus. Biovela plačiai orientuojasi į vartotoją, produkcijos pasiūla yra plati - vaikams skirtos vaikiškos dešrelės, mamoms norėdama palengvinti buitį siūlo produktus greito paruošimo. Mėgstantys vasaros iškylas, taip pat ras platų produktų pasirinkimą.

Žvelgiant į Biovelos pristatomus produktus galime pastebėti, kad šitas prekinis ženklas orientuojasi į šeimą. Remia gražiausią metų šventę Mamos dieną, yra gaminami produktai mamos linija, pabrėžianti tai, kad pagaminta kaip mamos. Kaip visi žinome kad maistą skaniausiai gamina ne kas kitas kaip mama.

Jau keletą pastarųjų metų remdama gražiausią metų šventę, motinos dieną Biovela švenčia kartu su mumis. TAU, MAMA!

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 2294 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (452 žodžiai)
  • Eglė
  • Biovela skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Biovela skaidrės. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/biovela-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:05
×