Birštono SSGG analizė


Bendra informacija. Trumpa istorija. Ssgg analizė. Ekonominė dimensija. Socialinė dimensija. Aplinkosauga ir inžinerinės infrastruktūros dimensija. Statistinių rodiklių analizė. Birštono darnaus vystymosi tikslai. Ekonominė dimensija. Socialinė dimensija. Aplinkosaugos ir infrastruktūros dimensija. Tikslų įgyvendinimo kontrolės sistema. Ekonominė dimensija. kiekybiniai rodikliai. Socialinė dimensija. kiekybiniai rodikliai. Aplinkosaugos ir infrastruktūros dimensija. kiekybiniai rodikliai. Kontrolės institucija. Birštono miesto vizija. Utopinis miestas. Apibendrinimas. ?


Birštonas – viena iš mažiausių Lietuvos savivaldybių. 2014 m. pradžioje Birštono savivaldybėje gyveno 4369., o mieste – 2475. gyventojų. Vyrų Birštono savivaldybėje gerokai mažiau nei moterų – atitinkamai 1944 ir 2425. Darbingo amžiaus gyventojai sudarė 60 procentų (Lietuvoje – 62 proc.). 2014 m. užfiksuotas bedarbių skaičius Birštono savivaldybėjė yra mažesnis nei visoje Lietuvoje: Birštono sav. 2014 m. buvo 4,5 proc. visų savivaldybės gyventojų, o Lietuvoje net 6,8 proc.

2014 m. pradžioje atvykusiųjų į Birštono savivaldybę žmonių skaičius buvo didesnis už išvykusiųjų. Nagrinėjamu laikotarpiu į savivaldybės teritoriją pastoviam gyvenimui atvyko 171 žmogus, o išvyko 20 žmonių mažiau. Tuo tarpu Lietuvoje išvykusiųjų buvo 14 proc. daugiau nei atvykusiųjų (98 036 ir 85709 asm. atitinkamai). Birštono savivaldybėje 2014 m. pradžioje veikė 104 ūkio subjektai. Birštonas garsėja savo mineraliniais vandenimis. Per metus čia išpilstoma apie 35 mln. litrų mineralinio vandens. Birštone gaminama ir kitos pramonės produkcijos – neįgaliųjų vežimėliai, baldai, skirti naudoti medicinoje, chirurgijoje arba veterinarijoje.

Pagrindinis Birštono darnaus vystymosi tikslas ekonominiu aspektu – turistinio potencialo plėtojimas. Uždaviniai: Didinti kurorto konkurencingumą nacionalinėse ir tarptautinėse rinkose Plėtoti kurortinius ir susijusius verslus savivaldybėje Bendradarbiaujant su verslo sektoriumi intensyviai skleisti informaciją apie Birštono kurortą Plėtoti vaikui ir šeimai pritaikyto kurorto kryptį Išvystyti aktyvaus poilsio turizmo infrastruktūrą ir paslaugas.

  • MS PowerPoint 6166 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 39 puslapiai (836 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Birštono SSGG analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Birštono SSGG analizė. (2017 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/birstono-ssgg-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 21:33
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo