Bitininkystė projektas


Bitė. Bičių šeimyna Mažiausiai šeimoje būna 2000 bičių daugiausia - 20000 bičių. Motinėlė 2. Tranas 3. Darbininkė. Bitė renka nektarą, ji aplipusi žiedadulkėmis. Korys su bitėmis. . Bitės daro korius ir supila į juos medų. Senovinis bitininkavimas. aviliai medžių kamienuose. Šių laikų bitininkavimas. Avilys. Avilio vidus susideda iš korių. Kilnojamas keliu dalių avilys. Vežimėlis aviliams pervežti. Atakavimo stalas. Elektrinis peilis. Gremštukas. Atakavimo šakutė. Atakavimo šepetys. Medsukys. . Į jį įdedamas korys ir išsukamas medus. Elektrinis medsukys. Vaško spaustuvas. Apdovanojimas geriausiam bitininkui. Apie bitininkystę aš mielai pasakoju. Bazilionų vidurinės mokyklos mokiniams.


Bitininkas laiko bičių šeimas, jas prižiūri, kopia jų medų bei kitus produktus. Veikla. Laiko bičių šeimas, užtikrina, kad jos būtų sveikos, jungia ir plečia šeimas, prireikus keičia bičių motinėlę. Jis kopia medų, išgauna bičių pienelį, bičių nuodus ir kitų bičių produktus. Darbo aplinka. Atvirose erdvėse lauke dirba prie avilių. Kontaktuojama su bitėmis ir tikėtinas darbas kintančiomis oro sąlygomis, kartais su tam tikrais chemikalais. Darbo priemonės. Avilius, tarp jų ir rėmus medaus koriams, darbui rankomis skirtus instrumentus, smilkytuvą bitėms nuraminti, kai reikia dirbti su aviliu. Reikalavimai. Reikalingas profesinis išsilavinimas, kantrybė ir sugebėjimas greitai reaguoti į situacijas, reikalaujančias greitai veikti.

  • MS PowerPoint 2795 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (298 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laima
  • Bitininkystė projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Bitininkystė projektas . (2017 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/bitininkyste-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 20:27
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo