Bitkoinai ir jų ypatumai


Bitkoinai ir jų ypatumai. Kas yra bitkoinas? Kaip Bitcoin veikia? Kaip gauti Bitcoin? Bitcoin stiprybės ir trūkumai. Stiprybės. Trūkumai. Kriptovaliutų rinka. Ar skaitmeninė valiuta gali būti laikoma pinigais? Kaip pinigų tipai palyginami šiandien. Bitkoino augimas. Išvados.


Pradėkime nuo pagrindų ir tada pereikime į konkretesnę informaciją apie tai, ką reikia žinoti prieš įsigijant bitkoinus.● Sandoris. Pirmas dalykas, kurį reikia galvoti apie virtualią valiutą, - taisandoris - faktinis vertybinių popierių pasikeitimas iš vieno asmens į kitą. Nors tai galinuskambėti paprasta, tačiau daugeliu atžvilgių gali būti lengva suklastoti sandorį bandant apgautisistema. Su fizine valiuta sandorius valdo banko institucijos, kurios patvirtina, kad jie nėra suklastoti ir yra unikalūs.● Serijos numeris - siekiant išvengti žmonių, bandančių sudaryti sandorius ar pakartotinai juos naudotisu virtualia valiuta, reikia susieti unikalų serijos numerį kiekvienam asmeniui ir sandoriui. Bitkoinas tai daro naudodamas privačią ir viešą užšifruotą raktą. Jie yra naudojami siekiant užtikrinti, kad operacijose nebūtų dubliuojamas tinklas ir nebūtų galimybės apgauti sistemą.● Bankų įtaka - šiuo metu bankai yra sukurti finansiniam sandoriui palengvinti tarp dviejų žmonių. Įkūrus ,,Bitcoin" buvo žinoma, kad bankai taps nereikalingi, jei bus sukurtas ,,peer-to-peer" tinklas, kad patikrintų sandorį tarp dviejų subjektų. Ši finansinių sandorių decentralizacija yra viena didžiausių priežasčių, kodėl tiek daug protingų žmonių domina bitkoinai.

Supratimas, kaip veikia bitkoinas, gali būti įdomu kaip galima jų įsigyti. Yra keletas būdų, kuriais galima teisėtai gauti bitkoiną, nesvarbu, kokioje pasaulio vietoje žmogus gyvena.

  • MS PowerPoint 2698 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (762 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukas
  • Bitkoinai ir jų ypatumai
    10 - 2 balsai (-ų)
Bitkoinai ir jų ypatumai. (2021 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/bitkoinai-ir-ju-ypatumai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 03:10
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo