Biudžetinė įstaiga ar viešoji įstaiga palyginimas


Biudzetine organizacija. Viešoji biudžetinė įstaiga. Kuo skiriasi viešoji įstaiga nuo biudžetinės. Viešosios ir biudžetinės įstaigos panašumai ir skirtumai. Viesoji istaiga referatas. Biudzetines ir viesosios istaigos. Kursinis apie biudzetine istaiga. Viešoji įstaiga skirtumai nuo valstybinės įstaigos. Biudžetinės įstaigos skirtumai nuo pelno siekiančių. Kuo skiriasi biudzetine istaiga nuo viesosios.

Įvadas. Biudžetinė įstaiga. Viešoji įstaiga. Nevyriausybinės organizacijos. Savanoriškos ne pelno organiozacijos. Nevyriausybinių organizacijų ir viešojo administravimo institucijų sąveikos ypatumai. Organizacijų skirtumai. Išvados. Literatūra.

Demokratinėse valstybėse žmonės vienijasi į įvairiausias kokių nors tikslų siekiančias organizacijas, tarp jų ir tokias, kurios daro įtaką valdžios institucijoms. Kai kada tos organizacijos sudaromos savo narių interesams ginti, tačiau dažnai jos turi ir gerokai daugiau tikslų. Lietuvių kalboje visos tos organizacijos apibendrintai vadinamos visuomeninėmis organizacijomis.

Įsigilinę į temos pavadinimą „Biudžetinė įstaiga vs viešoji įstaiga“ galime suprasti, kad tai ne tas pats. Nors iš pirmo žvilgsnio galime pamanyti, kad tai ta pati sąvoka.

Darbo tikslas – įvertinti biudžetinių ir viešųjų įstaigų administravimo panašumus ir skirtumus.

Uždaviniai:

1.Išsiaiškinti biudžetinės įstaigos samprata.

2.Išsiaiškinti viešosios įstaigos samprata.

3.Atlikti biudžetinės ir viešosios įstaigos lyginamąją analizę

Metodologija: literatūros analizė

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2957 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Biudžetinė įstaiga ar viešoji įstaiga palyginimas
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Biudžetinė įstaiga ar viešoji įstaiga palyginimas. (2012 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/biudzetine-istaiga-ar-viesoji-istaiga-palyginimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 18:47
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo