Biudžetinės įstaigos programos parengimas vykdymas ir analizė


Vilniaus rasos pagrindinė mokykla. Biudzetines istaigos administravimas. Biudzetines istaigos veiklos analize. Programų sąmatų sudarymas. Biudžetinės įstaigos programos sąmata. Programu samatu rengimas. Vilniaus rasos pagrindine mokykla strateginis planas. Programų samatos svarba. Biudžetines istaigos analize. Biudzetiniu istaigu veiklos analize.

Įvadas. Vilniaus „rasos“ pagrindinės mokyklos. Strateginis planas. “rasos” pagrindinės mokyklos programos sąmatos projekto parengimas ir analizė. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai

Kadangi viešojo sektoriaus pagrindinis tikslas yra vartotojų poreikių tenkinimas, o ne pelno siekimas, labai svarbu, kad lėšos būtų panaudotos kuo efektyviau ir racionaliau. Ūkio subjektų biudžetų sudarymų vertinimas ir analizė leidžia atrasti esamos sistemos trūkumus ir klaidas, juos gerinti ir keisti, numatyti galimybes geresniam ir efektyvesniam darbui.

Vilniaus „Rasos“ pagrindinė mokykla yra viešoji įstaiga, kuri yra finansuojama iš valstybės lėšų. Kiekviena organizacija turi sudaryti strateginį planą, kad vykdant numatytus uždavinius galėtų lengviau siekti savo tikslų. Programos sąmatos sudarymas taip pat yra labai svarbus, nes nuo jo priklauso gautų asignavimų lėšos, kurios bus skirtos įstaigos programoms vykdyti.

Darbo tikslas: parengti Vilniaus „Rasos“ pagrindinės mokyklos programą.

Darbo uždaviniai:

1.Parašyti Vilniaus „Rasos“ pagrindinės mokyklos strateginį planą.

2.Parengti Vilniaus „Rasos“ pagrindinės mokyklos programos „Švietimo ir mokslo administravimas“ sąmatos projektą 2012m.

Darbo metodai: teorinės - mokslinės literatūros analizė, Vilniaus „Rasos“ pagrindinės mokyklos poreikių bei veiklos rodiklių, 2011 m. įvykdyto asignavimų plano analizė.

  • Microsoft Word 1443 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (3167 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ana
  • Biudžetinės įstaigos programos parengimas vykdymas ir analizė
    9 - 4 balsai (-ų)
Biudžetinės įstaigos programos parengimas vykdymas ir analizė. (2012 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/biudzetines-istaigos-programos-parengimas-vykdymas-ir-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 15:42
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo